„7bet-Lietkabelis“ namuose nusileido „Wolves Twinsbet“ (foto galerija)

Šįvakar Lietuvos krepšinio lygos („Betsafe-LKL“) antrąsias mažojo finalo rungtynes Panevėžio „7bet-Lietkabelis“ išvykoje žaidė su Vilniaus „Wolves Twinsbet“. Šį susitikimą panevėžiečiai pralaimėjo rezultatu 73:81 (17:21, 14:20, 18:20, 24:20).

Pirmąsias rungtynes dėl bronzos medalių, vykusias mūsų šalies sostinėje, „7bet-Lietkabelis“ laimėjo rezultatu 86:84.

Nors „Kalnapilio“ arenoje pirmuosius 3 taškus pelnė Deividas Sirvydis, svečiai po kelių akimirkų jau pirmavo rezultatu 9:3. Įpusėjus pirmajam mačo ketvirčiui aikštės šeimininkai atsiliko minimaliu skirtumu – 10:11. Po pirmųjų dešimties žaidimo minučių „Wolves Twinsbet“ pirmavo rezultatu 21:17.

Aikštėje ir toliau vyko kova taškas į tašką. Sužaidus pusę laiko antrajame kėlinyje panevėžiečiai atsiliko 4 taškais – 26:30. Pirmoje rungtynių pusėje tikslesni buvo „Wolves Twinsbet“ krepšininkai. Poilsio komandos išėjo svečių ekipai pirmaujant dviženkle persvara 41:31.

Antroje rungtynių pusėje vilniečiai išlaikė įgytą pranašumą. Įpusėjus trečiajam mačo ketvirčiui sostinės ekipa pirmavo rezultatu 54:45. Po trijų kėlinių „7bet-Lietkabelis“ atsiliko 12 taškų skirtumu 49:61.

Ketvirtąjį kėlinį aikštės šeimininkai pradėjo neįtikėtinu spurtu 15:0, o „7bet-Lietkabelis“ išsiveržė į priekį 64:61. Savo pirmuosius taškus šiame ketvirtyje vilniečiai pelnė sužaidus lygiai 5 minutes. Svečiams vėl pirmaujant 68:64 „7bet-Lietkabelio“ vyriausiasis treneris Nenadas Čanakas paprašė minutės pertraukėlės. Susitikimo pabaigą tiksliau sužaidę vilniečiai iškovojo pergalę rezultatu 81:73.

7bet-Lietkabelis“: Deividas Sirvydis 19, Džordže Gagičius 12, Dovis Bičkauskis 11, Gediminas Orelikas 10, Vytenis Lipkevičius 6.

Wolves Twinsbet“: Regimantas Miniotas 17, Eigirdas Žukauskas 14, Vaidas Kariniauskas ir Tre’Shawnas Thurmanas po 13, Arturas Žagaras, Rasheedas Sulaimonas, Kristupas Žemaitis ir Arnas Beručka po 6.

Po mačo Panevėžyje serijos dėl bronzos medalių rezultatas tapo 1:1. Kovoje dėl trečiosios vietos komandos žais iki trijų pergalių. Trečiąsias mažojo finalo rungtynes „7bet-Lietkabelis“ ir „Wolves Twinsbet“ žais birželio 9 dieną Vilniuje, ketvirtąsias birželio 11 dieną Panevėžyje.