„7bet-Lietkabelis“ iškovojo bronzą (fotogalerija)

Panevėžys švenčia!

Antradienio vakarą Lietuvos krepšinio lygos („Betsafe-LKL“) ketvirtąsias mažojo finalo rungtynes Panevėžio „7bet-Lietkabelis“ namuose įveikęs Vilniaus „Wolves Twinsbet“ iškovojo bronzą.

Susitikimą panevėžiečiai laimėjo rezultatu 98:87 (23:30, 25:51, 24:15, 26:21).

Serijoje iki trijų pergalių atsilikdami 1:2 ir nebeturėdami kur trauktis vilniečiai sėkmingiau pradėjo rungtynes. Sužaidus pusę laiko pirmajame ketvirtyje panevėžiečiai atsiliko 7 taškais – 9:16. Svečiai įgytą persvarą išlaikė iki kėlinio pabaigos ir jį laimėjo rezultatu 30:23.

Antrajame ketvirtyje vilniečiai nemažino apsukų. „Wolves Twinsbet“ krepšininkams įgijus dviženklę persvarą (39:28) „7bet-Lietkabelio“ vyriausiasis treneris Nenadas Čanakas paprašė minutės pertraukėlės. Po jos aikštės šeimininkai sugebėjo savo atsilikimą sumažinti iki 5 taškų – 36:41. Įpusėjus antrajam ketvirčiui vilniečiai pirmavo 43:38. Priešpaskutinę antrojo kėlinio minutę Diante Baldwinui pataikius tritaškį metimą panevėžiečiai išsiveržė į priekį 46:45. Po pirmosios susitikimo pusės nė vienai iš ekipų didesnės persvaros įgyti nepavyko. Poilsio komandos išėjo „Wolves Twinsbet“ pirmaujant rezultatu 51:48.
Po pertraukos aikštėje ir toliau kova vyko taškas į tašką. Įpusėjus trečiajam kėliniui rezultatas buvo lygus 62:62. Sėkmingiau sužaidę šio ketvirčio pabaigą panevėžiečiai prieš paskutinį mačo ketvirtį turėjo 6 taškų pranašumą – 72:66.

Puikiai pradėję ketvirtą kėlinį aikštės šeimininkai pirmą sykį šiame susitikime jau turėjo dviženklę persvarą – 77:66. Gana greitai „7bet-Lietkabelio“ pranašumas šoktelėjo iki 17 taškų – 88:71. Panevėžiečiai neleido svečiams atsitiesti ir iškovojo pelnytą pergalę rezultatu 98:87.

„7bet-Lietkabelis“: Deividas Sirvydis 20, Džordže Gagičius 19, Martynas Varnas 14, Dovis Bičkauskis ir Diante Baldwinas – po 10.

„Wolves Twinsbet“: Regimantas Miniotas 22, Artūras Žagaras 20, Tre‘Shawnas Thurmanas ir Eigirdas Žukauskas – po 14, Rasheedas Sulaimonas 7.

Įveikę vilniečius panevėžiečiai mažojo finalo seriją laimėjo 3:1 ir antrą sezoną iš eilės iškovojo LKL čempionato bronzos medalius.