Per metų slenkstį ženkime vertindami, ką jau turime

Per metų slenkstį ženkime vertindami, ką jau turime

Ne žvaigždės ir ne planetų išsidėstymas – 2023-iaisiais gyvenimą, kaip visada, kursimės patys, teigia ateities prognozėmis su panevėžiečiais jau ne pirmą kartą besidalijanti būrėja.

Yra toks posakis: „Klausk ir tau bus atsakyta.“ Ir jis puikiai dera kalbant apie Taro kortas. Būrėja, tarologė Liliya Lilith Pin įsitikinusi: jos gali padėti rasti atsakymą į bet kokį klausimą.

Liliya Lilith jau pažįstama „Panevėžio balso“ skaitytojams. Dar praėjusiais metais klausėme jos, kokie bus 2022-ieji, Tigro metai, ko iš jų tikėtis.

Liliya sakė labai norinti kalbėti tik apie šviesiąją pusę, bet įžvelgė, jog šalį alins neteisėtų migrantų krizė, papildomi nauji mokesčiai, degalų, šildymo, elektros kainų augimas, pandemija.

Ir 2023-iaisiais Lietuvoje, anot jos, turėtų vyrauti labai panaši situacija ir nuotaikos – juk visai šalia yra agresyviai nusiteikę provokatoriai kaimynai, pačioje Europos širdyje, Ukrainoje, vyksta karas, per sieną braunasi neteisėti migrantai, gyventojus smaugia rekordinė infliacija.

„Mūsų gyvenime ir aplinkoje vis kažkas vyksta – koronavirusas, karantinas, dabar dar ir karas kaimyninėje šalyje, kylančios paskolų palūkanos, pinigų trūkumas. Aprims visa tai, atsiras naujų sunkumų. Tai yra gyvenimas, mes to pakeisti negalime“, – sako Liliya.

Anot būrėjos, tiesiog turime išmokti su tuo susigyventi ir net sunkiose situacijose kurti savo atskiras gyvenimo istorijas.

Ragina susivienyti

Anot L. Lilith, fizine prasme karas Lietuvos nepalies. Todėl turime tapti vieninga tauta ir kiek galėdami palaikyti Ukrainą. Ir, žinoma, vertinti, ką turime – šeimą, draugus, darbą, ateities svajones.

Karo pasekmės, būrėjos teigimu, šiaip ar taip bus juntamos – ir 2023-iaisiais kels nerimą kylančios šildymo, elektros, maisto produktų kainos.

„Lietuvių tauta yra lanksti ir prisitaiko, todėl reikia nuraminti save ir gyventi toliau. Tai turi suteikti didesnę motyvaciją savęs ieškoti profesinėje srityje ir siekti didesnio finansinio stabilumo. Antrąjį pusmetį situacija stabilizuosis ir galėsime atsikvėpti“, – ramina Liliya.

Nei žvaigždės, nei planetų išsidėstymas, nei Taro kortų prognozės, anot ezoterikės, už patį žmogų nieko negali padaryti.

„Gal kelias atrodys sunkus, bet jeigu judėsite kryptingai link tikslo įgyvendinimo – jums pavyks, – įsitikinus Liliya Lilith. – Nors esu būrėja, netikiu likimu. Mes patys viską kuriame, todėl reikia prisiimti atsakomybę už savo gyvenimą ir jį išmokti valdyti.“

Pasak jos, siekiant tikslo visada atsiras pasipriešinimas, kurį reikės įveikti. Tik tada ateis tikrasis apdovanojimas.

„Mes patys viską kuriame, todėl reikia prisiimti atsakomybę už savo gyvenimą ir jį išmokti valdyti.“

Liliya Lilith Pin

Pradėjo nuo veidotyros

Ezoterikė, būrėja, tarologė Liliya Lilith nuo mažų dienų jautėsi kitokia. Ilgą laiką ieškojo savęs, o šiandien jaučiasi turinti būti ten, kur ir yra.

Liliya į Lietuvą atvyko iš Baltarusijos – ten jos gimtinė. Tad neramumai gimtojoje šalyje ir situacija pasienyje su Lietuva jai kelia nemažą įtampą.

Magijos pasauliu Liliya susidomėjo dar prieš dešimt metų – visada buvo tyli aplinkos stebėtoja ir gera klausytoja, jai patiko analizuoti žmones, kūno kalbą, nagrinėti, kodėl vienaip ar kitaip žmonės elgiasi.

Smalsumo vedama nusprendė mokytis veidotyros, kai iš veido bruožų ir kūno kalbos per trumpą laiką galima perprasti asmenį jo net nepažįstant.

Pradėjusi ugdytis, kaipmat išmoko pajausti žmones. Taip, anot Liliyos, atsivėrė minimalūs ekstrasensoriniai gebėjimai.

Toliau sekė astrologija, numerologija, chiromantija, psichologija, neurolingvistika, transerfingas, dvasinis tobulėjimas ir, žinoma, Taro, Lenormand kortų būrimai.

Visa tai Liliya vadina pagalba matyti ir jausti daugiau bei papasakoti žmogui jo ateities perspektyvas.

Pasak Liliyos, aplink mus vis kažkas vyksta – koronavirusas, karantinas, dabar dar ir karas kaimyninėje šalyje, kylančios paskolų palūkanos, pinigų trūkumas. Visa tai aprims, bet atsiras naujų sunkumų. ASMENINIO ARCHYVO nuotr.

Pasak Liliyos, aplink mus vis kažkas vyksta – koronavirusas, karantinas, dabar dar ir karas kaimyninėje šalyje, kylančios paskolų palūkanos, pinigų trūkumas. Visa tai aprims, bet atsiras naujų sunkumų. ASMENINIO ARCHYVO nuotr.

Magija – ne naudos siekėjams

Pasak Liliyos, kaip ir kitose srityse, taip ir magijoje reikia žinių, praktikos, didžiulio noro, aistros, meilės ir atsidavimo šiam amatui. Kiekvienas gali pasiimti kortas ir išmokęs pagrindines jų reikšmes pradėti burti.

„Bet jeigu tik tiek, to žmogaus rankose kortos bus tik paveikslėliai, kurie pasakoja sausą teoriją“, – įsitikinusi ezoterikė.

Anot jos, į kortas reikia įdėti savo energetikos ir jausti jas.

„Kad žmogus išgirstų, ką jam norima pasakyti, reikalingas psichologinis pasirengimas, mokėjimas atsiriboti nuo savo problemų, susitelkimas į individualią žmogaus istoriją ir situaciją“, – pabrėžia tarologė.

Jei ezoterikas dirba tik dėl finansinių tikslų, anot Liliyos, jam ateities šiame ypatingame pasaulyje tiesiog nėra.

„Magija ne tiems, kurie siekia tik naudos sau, – pabrėžia būrėja. – Aš turėjau be galo didelį ryžtą išmokti, nes ši sritis mane labai traukia, tik dėl jos dabar jaučiausi savimi“.

Sukrėtimas yra pamoka

Liliya prieš būrimo seansą visuomet žmogų perspėja, kad jis galbūt išgirs tai, ko girdėti dar nėra pasiruošęs. Bet būrimas, anot ezoterikės, tik kortų pranašaujamos galimos perspektyvos, kurias žmogus gali keisti.

Būrėja įspėja: nereikia priimti kiekvieno žodžio kaip neišvengiamų dalykų.

„Mano svarbiausia užduotis įtikinti žmogų, kad jis patikėtų savimi, patikėtų tuo, ką daro“, – sako tarologė.

L. Lilith įsitikinusi: visada yra kelias, kuris leis keisti net ir pačias blogiausias pranašystes.

„O kartais turi įvykti kažkas blogo, kad į žmogaus gyvenimą ateitų kai kas naujo, gero“, – ne kartą įsitikino pati būrėja.

Taro prognozė 2023-iesiems Juodojo vandens triušio metams dvylikai Zodiako ženklų pagal tarologę Liliya Pin

Ateinantys metais bus tokie, kokių jūs patys sau palinkėsite. Atsisėskite ir popieriaus lape nuoširdžiai surašykite, ko norėtumėte pasiekti 2023-iaisiais. Tą lapelį saugokite mėgstamiausioje knygoje. Kai tikslai atrodys neįveikiami, skaitykite dar ir dar kartą, kol problemos atrodys mažesnės už norą tuos tikslus pasiekti. Viskas yra mūsų rankose, tik veikti reikės su didele aistra, meile, užsispyrimu bei disciplina.

AVINAS

Įgimtas užsispyrimas padės išspręsti daugelį situacijų bei pasiekti norimų rezultatų. Tik užsispyrimą reikės derinti su kantrybe.

Mažais žingsneliais, nenuleidžiant rankų, reikalai eis kaip per sviestą – bent jau pirmąjį pusmetį. Antrąjį pusmetį teks išmokti išlaikyti tai, ką jau pasiekėte, ir iš to išspausti maksimumą.

Santykių kūrimo klausimu metai palankūs tinkamo žmogaus atradimui, esamų santykių puoselėjimui, taip pat santuokai.

Sveikatos perspektyvos palankios tiems, kurie aktyviai leidžia laisvalaikį. Pasyvus gyvenimo būdas sėkmės neatneš nė vienoje srityje.

Pasikaustykite kantrybe, ryžtu bei užsispyrimu ir būsite priekyje visus metus.

JAUTIS

Neskubėkite priimti naujovių bet kurioje gyvenimo srityje. Tikėtina, dar neišnaudojote to, ką turite šiuo metu. Nepastebite signalų, ženklų ar pagalbos iš visatos, todėl teks dažniau sustoti ir plačiai apsižvalgyti – pamatyti, kas vyksta, kas jūs esate ir kur einate, ko siekiate.

Įsiklausykite į nuojautą, ji jūsų neapgaus ir nenuvils.

Labai tikėtina, kad jau esate sukūrę santykius arba jūsų gyvenimo palydovas yra kažkur artimoje aplinkoje. Tad neskubėkite, laikas jums parodys, kas yra kas.

Metų pradžioje gali šiek tiek nuvilti sveikata, todėl rekomenduojama pasidaryti išsamius sveikatos tyrimus ir saugoti save.

DVYNIAI

Praėję metai buvo sunkūs ir kupini iššūkių. Atrodo, sutvarkėte vieną problemą, o iškart seka dar kelios – lyg nesibaigianti virtinė.

Džiugu pranešti, kad 2023-ieji metai duos galimybę atsipūsti ir viską gausite pagal nuopelnus. Tai lyg investicija į ateitį, o ta šviesi ateitis ateis jau visai netrukus.

Meilės perspektyvos taip pat gerės, pajusite, jog tiek jūs, tiek jūsų partneris tapote kitokie gerąja prasme.

Sveikata kitais metais taip pat bus nebloga – jausitės kur kas geriau, nei jautėtės prieš tai. Tik nepamirškite savo vidinės būsenos, kuri taip pat labai svarbi.

VĖŽYS

Tikėtina, jog 2023-iaisiais teks tarsi eiti ratu nuo vieno pasiekto tikslo link kito. O tuomet grįžti prie pirmojo, nes norėsis įsitikinti, ar viskas atlikta šimtu procentu.

Tai jums padės pagerinti jau esamas perspektyvas ir įžvelgti vis naujų teigiamų savybių, glūdinčių jumyse.

Meilės srityje naujovių nenumatoma – esami santykiai kursis po truputį ir stengiantis abiem, o naujų santykių perspektyvos bei paieškos nebus lengvos – atrodo, bus sunku atrasti tai, ko tikitės iš santykių.

Sveikata svyruos. Kadangi daug blaškysitės savyje, tai gali pereiti į minimalius sveikatos negalavimus. Tai – signalas, kad galbūt kažką darote neteisingai arba į kažką neatkreipiate dėmesio.

LIŪTAS

2023 metais būsite tikri ugnies stichijos atstovai.

Ugnies, kuri sušildo arba sudegina viską aplinkui. Reikės mokytis valdyti savo pyktį.

Chaosas gali būti aplink jus, bet ne jumyse. Jeigu išlaikysite ramybę, pusiausvyrą, nesinervinsite bei būsite įsitikinę dėl savo tikslų – juos pasieksite.

Santykių perspektyvoje naujovės ateis, jei patys būsite tam pasiruošę. Ką spinduliuosite iš vidaus, tą pritrauksite išorėje.

Sveikatos perspektyvos yra geros, tačiau minimalių svyravimų neišvengsite.

MERGELĖ

Naujųjų metų užduotis – įveikti visas baimes, kurios trukdo judėti į priekį ir siekti savo tikslų. Gyvenimas jūsų rankose. Jis nėra idealus ir toks nebus, su tuo reikia susitaikyti ir priimti jį tokį, koks yra.

Santykių perspektyvoje į partnerį reikės pažvelgti ne kaip į tobulą, bet į mylimą žmogų. Kuo mažiau viską kontroliuosite, tuo lengviau bus jums patiems. Atsiras daugiau laiko naujoms veikloms ar savęs pažinimui.

Sveikata reikalaus dėmesio. Teks susiimti ir labiau savimi pasirūpinti, kad ji nestabdytų jūsų planų.

SVARSTYKLĖS

Išlaikykite pusiausvyrą, nes dažna nuotaikų kaita trukdo tikslingai veikti. Neleiskite abejonėms daryti įtakos jūsų veiksmams. Daugiau dėmesio sutelkite į save ir nesistenkite įtikti kitiems, būkite savimi. Tai – jūsų išskirtinis ženklas, kurį reikia panaudoti.

Metai bus pilni iššūkių, todėl svarbus teigiamas nusistatymas.

Santykių srityje viskas klostysis gerai, jeigu labiau atsiversite, atsižvelgsite į savo norus, poreikius ir mintis.

Sveikatos perspektyvos taip pat bus teigiamos. Net ir užklupus negalavimams, jie ilgai nekankins.

SKORPIONAS

Daugiausia iššūkių galite sulaukti darbe. Ypač jei dirbate kolektyve arba glaudžiai bendraujate su klientais.

Mokykitės bendrauti, būti malonesni ir spinduliuoti gerą energiją.

Meilėje galimi iššūkiai, jeigu neieškosite kompromisų, nenorėsite išklausyti kitos nuomonės. Sveikatos perspektyvos bus teigiamos, jeigu savimi labiau rūpinsitės, nepamiršite skirti laiko poilsiui.

ŠAULYS

Karjera, didesnis atlyginimas turi būti jūsų vienas iš metų tikslų, kuris gali išsipildyti su kaupu. Būkite nuoširdesni patys sau ir nepameskite savo tikslų.

Santykių srityje nepamirškite baigti to, kam jau seniai atėjo pabaiga. Praėjusių santykių šešėlis pasivys jus kaip bumerangas, jeigu patys nieko nedarysite ir tiesiog lauksite.

Tik pabaigę senus darbus, startuokite su naujais.

Sveikatos perspektyvos nedžiuginančios – liga gali lydėti po ligos, negalavimas po negalavimo. Priežastys yra jūsų viduje, ieškokite jų.

OŽIARAGIS

Finansinių problemų nenumatoma, nes turite gebėjimą taupyti, visada galvojate apie rytojų. Bet kartais planavimas gali pakišti koją.

Per daug planuojant ne viskas klostysis taip, kaip norite.

Santykių perspektyvoje naujovių nežadama, kadangi patys žinote ką daryti, jog ryšys sutvirtėtų. Pradėkite nuo savęs.

Sveikatos perspektyvos bus teigiamos visus metus.

VANDENIS

Daugiausia dėmesio ir energijos skirkite darbui, karjerai, mėgstamoms veikloms. Tikėtinas geriausias apdovanojimas už įdėtą energiją, dėmesį, laiką, pastangas.

Meilės srityje galimi gausūs netikėtumai, bet konkretūs įvykiai parodys jums, koks šalia jūsų yra žmogus, atskleis jo tikrąjį veidą. Jums liks tik priimti sprendimus, ką daryti toliau.

Sveikatos perspektyvos bus teigiamos, jei taip pat daugiau meilės skirsite sau, savo mėgstamoms veikloms.

ŽUVYS

Užsispyrimas turi būti naudojamas tinkamoje vietoje, tinkamu laiku. Rūpinimasis kitais taip pat neturi būti perdėtas.

Nebeplaukite pasroviui, sustodami prie kiekvieno akmenuko pailsėti. Tapkite tokiais lyderiais, kuriais iš tikrųjų svajojate būti visą gyvenimą. Netapkite kitų žmonių šešėliais.

Meilės srityje galimas santykių iširimas, nes nėra bendravimo, gebėjimo atsiduoti santykiams be kitų prikišamų nuomonių.

Sveikatos perspektyvos taip pat svyruojančios. Viskas priklausys nuo jūsų vidinės būsenos, kuri dažniausiai būna kaip uraganas.

Jūsų komentaras

Rekomenduojami video

Daugiau leidinio naujienų