Asociatyvi „Sekundės“ nuotr.

Vaikų turinčius panevėžiečius išgąsdinusi žinia – nepasitvirtino

Vaikų turinčius panevėžiečius išgąsdinusi žinia – nepasitvirtino

Žaibiškai pasklidusi žinia apie Panevėžyje vaikus sėstis į automobilį viliojančius įtartinus asmenis nepasitvirtino.

„Panevėžio policija informuoja, kad operatyviai reagavo į socialinėse medijose sklindančią žinią. Patikrinus turimus duomenis, atkreipiame Jūsų dėmesį, kad informacija nepasitvirtino“, – socialiniame tinkle pranešė Panevėžio apskrities Vyriausiasis policijos komisariatas.
Policijos atstovai kartu su švietimo ir mokslo įstaigų vadovais aptarė susiklosčiusią situaciją, kaip reaguoti į melagingai sklindančias žinias ir bendruomenės ramumo užtikrinimą.
„Policija primena, kad visada apie nelaimingus atsitikimus, reikalingą pagalbą ar pastebėjus pažeidimą būtina skambinti telefono nr. 112“ – pabrėžiama pranešime.
Žinia apie automobiliu važinėjančius ir vaikus lipti viliojančius asmenis Panevėžyje pasklido prieš porą dienų.
Pranešimu per elektroninį dienyną pasidalinus Mykolo Karkos pagrindinės mokyklos socialinei pedagogei, juo žaibiškai ėmė dalytis ir tėvai socialiniame tinkle.
„Buvau informuota ir noriu perspėti, kad netoli mokyklos važinėjo mašina ir joje esantys žmonės kalbino vaikus, prisistatė tėvelių draugais, kvietė lipti į mašiną ir siūlėsi parvežti namo. Perspėkite vaikus, kad jokiu būdu neliptų į nepažįstamų žmonių mašinas“, – rašė socialinė pedagogė.

 

Jūsų komentaras

Rekomenduojami video

Daugiau leidinio naujienų