A. REPŠIO nuotr.

Stabdomas vienintelis siauruko reguliarusis reisas

Stabdomas vienintelis siauruko reguliarusis reisas

Šį turistinį sezoną nebeliks Aukštaitijos siaurojo geležinkelio vienintelio reguliaraus reiso iš Anykščių į Rubikius ir atgal.

Viešosios įstaigos „Aukštaitijos siaurasis geležinkelis“ laikinasis vadovas Vismantas Užalinskas žiniasklaidai sakė, jog keliauti šiuo 12 kilometrų maršrutu tapo pavojinga gyvybei. Dviejose vietose nuslinko geležinkelio pylimas, todėl juo riedantis traukinys gali nugarmėti žemyn.

„Geležinkelio pylimas šiek tiek nusėsdavo kiekvienais metais ir mes, geležinkelininkai, jį nesunkiai suremontuodavome. Tačiau šiemet dalis pylimo nuslinko tiek, kad važiuoti iš Anykščių į Rubikius nebesaugu“, – teigė V. Užalinskas.

Pasak direktoriaus, įstaiga neturi lėšų pylimui remontuoti. Jos dalininkė Anykščių rajono savivaldybė šių pinigų skirti neskuba, nes yra nepatenkinta įstaigos ir jos vadovo veikla.

Naujienų agentūros BNS informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško UAB „BNS“ sutikimo draudžiama.

Komentarai

  • O reguliarų reisą Anykščiai – Troškūnai preiš 2 metus nutraukė šiaip sau, nes nepajėgia pažintinės pragramos į Troškūnų vienuolyną rengti. Bandė „reguliariai“ – du kartus vasaroje važiuoti iš Panevėžio į Anykščius – „inovacija“ nepasitvirtino. O 2017 m. rudenį Panevėžio m. Tarybos posėdyje Užalisko linksniuotas kelio būklės „labai pagerėjimas“ baigėsi eismo sustabdymu neapibrėžtam laikui. Gal ši sitacija yra Soliaris, kurį internete nužiūrėję nuo Vengrų, 2016 m. vėliasiai 2017 metais Anykščių-Rubikių ruožui viešoje erdvėje žadėjo l.e.p.Užalinskas ir Pan. tarybos narys Šileikis, net kaip jų autorinę įdėją?

  • Gal galima kaskiek paaukoti jei valdzia nesiruoina nebus siauruko neliks ir anyksciu taip jau mires miestelis

  • Gedimino kalno nesugebam sutvarkyti, o čia dar kažkoks siaurukas. Gal Lietuvos geležinkeliai galėtų padėti, juk remia sporto renginius ir gan nemažais pinigais. O siaurukas juk yra kaip ir LG istorinis paveldas. Manau tai turėtų būti tiesioginis Anykščių mero darbas , vietoje to kad svaigti apie naujai statomas pilis .

    • Anykščiai kiekvieną ketvirtį skiria siaurukui finansavimą po 50 tūkst. eurų. Jie skiriami pirmiausiai infrastruktūros tvarkymui, tačiau kur faktiškai pinigai išleidžiami žino tik direktorius. Kaip matosi kelio remontui iš tų jau šiai dienai šimto tūkstančių nebuvo skirta niekiek…

  • Atsiprašau…bet Panevėžys turėjo kažkada rimčiau dirbantį siauruką, kai įstaigai vadovavo G.Kerbedis….neliko tikro vadovo, nelieka ir siauruko. Lieka tik Užalinskas su savo siauruko muziejaus svajone….ir istorijos mokytoju Šileikiu.

  • vazinekyt i anykscius su dviraciais.Kaip nuvaziuoti-paaiskins Sileikis

    • Atsakyti
Rodyti visus komentarus (6)

Jūsų komentaras

Sponsored Video

Daugiau leidinio naujienų