„Regitros“ darbuotojui Panevėžyje nustatytas koronavirusas

„Regitros“ darbuotojui Panevėžyje nustatytas koronavirusas

Vakar vakare gauta informacija, jog dviems „Regitros“ darbuotojams nustatytas koronavirusas. Vienas iš jų dirba Panevėžio filiale, o kitas – Vilniuje esančioje administracijoje. Abu užsikrėtimo atvejai įstaigoje yra pirmieji.

Panevėžyje darbuotojas paskutinį kartą darbe lankėsi spalio 24 d., o Vilniuje dirbantis darbuotojas – spalio 23 d. Abu darbuotojai pajutę ligos simptomus iš karto nebeatvyko į darbą ir atliko COVID-19 testus.

Kaip ir įprastai tokiais atvejais, konsultuojamasi su Nacionaliniu visuomenės sveikatos centru bei yra nustatinėjami galimi artimi kontaktai.

Įmonė deda visas pastangas, norėdama užtikrinti darbuotojų ir klientų saugumą. Visi darbuotojai yra aprūpinti dezinfekcinėmis ir apsaugos priemonėmis. Atvykę į darbo vietą darbuotojai matuojasi kūno temperatūrą, o pajutus ligos simptomus, prašoma neatvykti į darbą. Darbas padaliniuose organizuojamas taip, jog būtų užtikrintas kuo mažesnis fizinis kontaktas patalpose, o visi darbuotojai, kurie gali, skatinami dirbti nuotoliniu būdu.

Didėjant COVID-19 susirgimų skaičiui visoje Lietuvoje, klientai kviečiami naudotis elektroninėmis paslaugomis. Nuotoliniu būdu galima ne tik pasikeisti vairuotojo pažymėjimą, bet ir užregistruoti prieš tai Lietuvoje eksploatuotą transporto priemonę ar pranešti apie jos pardavimą. Visi elektroniniai užsakymai pristatomi į namus arba artimiausią paštomatą.

Jei vis dėlto klientams nėra galimybės paslaugų atlikti internetu, tuomet reikėtų dėl vizito padalinyje užsiregistruoti iš anksto. Tai padeda valdyti klientų srautus, t. y. išvengti didelių susibūrimų ir tokiu būdu užtikrinti saugesnį fizinį atstumą tarp žmonių. Dėl vizito padalinyje kviečiame užsiregistruoti tiesiog internetu.

Atvykstančių į „Regitrą“ prašoma būti sąmoningais ir laikytis bendrųjų saugumo reikalavimų: dezinfekuoti rankas, viso vizito metu dėvėti nosį ir burną dengiančias apsaugos priemones, laikytis saugaus atstumo, už paslaugas rekomenduojama atsiskaityti ne grynaisiais pinigais, o banko mokėjimo kortele.

Jūsų komentaras

Sponsored Video

Daugiau leidinio naujienų