Organizatorių nuotr.

Puikus „Žemynos“ plaukikų pasirodymas

Vilniuje, naujai renovuotame Lazdynų baseine vyko Lietuvos jaunių-jaunimo čempionatas, kuriame sėkmingai startavo gausi Panevėžio „Žemynos“ progimnazijos plaukikų komanda.

Varžybose puikiai pasirodė trenerės Ritos Kondrotaitės auklėtinis Kostas Vaičiūnas. Jis plaukdamas 200 m, 400 m, 800 m ir 1500 m laisvu stiliumi  iškovojo keturias pirmąsias vietas.

Dvi pirmąsias vietas plaukdamas 100 m ir 200 m krūtine iškovojo Dominykas Šulskis. Plaukikė Augustė Jakštaitė 50 m, 100 m ir 200 m nuotoliuose nugara užėmė tris antrąsiais vietas.

Arnas Augustinavičius plaukdamas 50 m krūtine laimėjo antrąją, o 50 metrų laisvuoju stiliumi – trečią vietą. Aikas Remeika plaukdams 200 m ir 400 m kompleksiniu būdu abiejuose nuotoliuose iškovojo trečiąsias vietas.

Greta Šadauskaitė 200 m distancijoje nugara iškovojo trečiąją vietą. Arminas Murėnas 100 m nugara nuotolį įveikė trečias ir pasipuošė bronzos medaliu.

Panevėžio „Žemynos“ vaikinų komanda, kurią sudarė Arminas Murėnas, Dominykas Šulskis, Domantas Labanauskas ir Arnas Augustinavičius, estafetiniame plaukime 4×100 m kombinuotoje estafetėje užtikrintai pirmavo ir tapo nugalėtojais.

Merginų komanda šiame estafetiniame plaukime liko ketvirta. Estafetėje 4×100 m laisvu stiliumi mūsų miesto plaukikai Aikas Remeika, Arnas Augustinavičius, Nikita Belovas ir Kostas Vaičiūnas iškovojo garbingą antrąją vietą.

Trys įtemptos dienos, praleistos plaukimo baseine kovojant dėl geriausių rezultatų, išvargino plaukikus ir trenerius. Komandą varžybų metu lydėjo plaukimo treneriai Rita Kondrotaitė ir Aivaras Šaulianskas.