P. Židonio nuotr.

Atnaujinta gatvė virto miesto gėda

Atnaujinta gatvė virto miesto gėda

Panevėžyje iš atnaujintos Kranto gatvės statybininkai išsikraustė dar praėjusiais metais, tačiau iki šiol ji tarsi niekieno.

Miesto Savivaldybė tikina, kad oficialiai Kranto gatvė tebėra statybvietė, kurioje šeimininkas – ją remontavusi įmonė Panevėžio statybos trestas. Pastarasis atsikerta, esą darbus užbaigęs, bet Savivaldybė nepasirašo darbų atlikimo aktų. Išeities iš tokios padėties abi pusės ieško teisme.

Tačiau joje įsikūrę verslininkai ir gyventojai ne be pagrindo baiminasi, kad teisminiams procesams užsitęsus, centrinė, reprezentacinė gatvelė paskęs šiukšlėse.

Ironizuojama, kad Panevėžys jau laukia į menų centrą „Stasys Museum“ atvykstančių turistų, bet apšnerkštos Kranto gatvės, vedančios į šią kultūros meką, vaizdas svečiams gali suteikti ryškesnių įspūdžių.

Visą straipsnį skaitykite gegužės 17 dienos (penktadienio) „Sekundės“ laikraštyje. Prenumeruokite https://prenumerata.sekunde.lt/ – yra ir PDF formatu.

Komentarai

  • Panevėžio miesto savivaldybei ir kitoms miesto savivaldybėms niekada nesamdykite tos įmonės, tai yra miesto gėda ir daug broko padaranti įmonė. Nesugeba savo miesto gražinti, tik daug broko pridaranti. Pesčiuju tiltas griuna kur zadėjo ta įmonė sutvarkyti, Panevėžio miesto viešbutis Laisvės aikštėje priklauso tai įmonei, žadėjo sutvarkyti visa viešbučio pastata. Metai laiko praėjo jokiu darbu nesiema ir nesiims dar ilgai. Ta įmonė yra nepatikima ir miesto gėda.

    • Atsakyti
  • Nesutvarkytas pėsčiųjų tiltas.Gali būti, kad savivaldybė trestui neperveda pinigų, todėl trestas sustabdė darbus, juk algas reikia mokėti.Abi pusės turi ieškoti kompromisų.

Rodyti visus komentarus (2)

Jūsų komentaras

Rekomenduojami video

Daugiau leidinio naujienų