"Sekundės" nuotr.

Per Vėlinių savaitgalį eismo nelaimėse nukentėjo 36 žmonės

Per Vėlinių savaitgalį eismo nelaimėse nukentėjo 36 žmonės

Per ilgąjį Vėlinių savaitgalį eismo nelaimėse nukentėjo 36 žmonės, tarp jų – keturi nepilnamečiai, pranešė Kelių policijos tarnyba.

Iš viso įvyko 33 eismo nelaimės, kuriose nukentėjo žmonės, 14 šių eismo įvykių dalyvavo neblaivūs vairuotojai.

Avarijose su neblaiviais vairuotojais nukentėjo keturi žmonės, tarp jų – neblaivaus vairuotojo automobilyje vežamas ketverių metų vaikas.

Nuo spalio 31 iki lapkričio 3 dienos policijos pareigūnai išaiškino 141 neblaivų vairuotoją, 60 iš jų girtumas viršijo 1,5 promilės. 22 vairuotojai pasišalino iš eismo įvykio vietos.

141 asmenys vairavo neturėdami tam teisės, išaiškinta 12 pavojingo ir chuliganiško vairavimo atvejų.

Ketvirtadienį devyniuose eismo įvykiuose nukentėjo tiek pat žmonių, penki iš jų – pėstieji. Taip pat partrenkta dviratininkė, kuri, važiuodama kelkraščiu, įvažiavo į kelio važiuojamąją dalį.

Nepasirinkus saugaus važiavimo greičio, vairuotojo nesuvaldytas automobilis priešpriešinėje eismo juostoje kaktomuša susidūrė su kitu automobiliu. Taip pat įvyko du susidūrimai sankryžose, vairuotojams nesilaikant važiavimo pirmenybės taisyklių.

Vėlinių penktadienį taip pat užregistruoti devyni eismo įvykiai, juose nukentėjo 12 žmonių. Pasak Kelių policijos, daugiausia eismo įvykių įvyko dėl vairuotojų skubėjimo, neatidaus vairavimo ir nepasirinkto saugaus važiavimo greičio.

Nuo kelio nuvažiavo keturi automobiliai, du apvirto, vienas įvažiavo į griovį ir atsitrenkė į medį, dar vienas – užvažiavo ant kelio saugumo salelės, kitas atsitrenkė į tvorą, įvyko du susidūrimai kaktomuša, vienas toks susidūrimas įvyko neatsargaus lenkimo metu.

Dar viename įvykyje žmonės nukentėjo vairuotojai neatsargiai apsisukinėjant ir nepraleidus pagrindiniu keliu tiesiai važiavusio automobilio.

Dėl važiavimo pirmenybės taisyklių nesilaikymo įvyko du susidūrimai, vairuotojams sukant į kairę, viename tokiame įvykyje sužeistas automobilio nepraleistas nepilnametis motociklo vairuotojas.

Šeštadienį policija užregistravo aštuonis eismo įvykius, kuriuose nukentėjo tiek pat žmonių.

Du neblaivūs vairuotojai sukėlė eismo įvykius nesuvaldę vairuojamų automobilių ir nuvažiavę nuo kelio: Mažeikiuose neblaivi vairuotoja (1,30 prom.), įvažiavusi į priešpriešinę eismo juostą kaktomuša susidūrė su kitu automobiliu, o Šiaulių rajone, magistraliniame kelyje Panevėžys–Šiauliai, neblaivus vairuotojas (2,09 prom.) nesuvaldė automobilio, kuris nuvažiavo nuo kelio ir apvirto. Įvykio metu sužeistas 4 metų keleivis.

Šeštadienį nukentėjo trys pėstieji, kuriuos automobiliai partrenkė pėsčiųjų perėjose.

Sekmadienį užregistruoti 7 eismo įvykiai, du įvykius sukėlė neblaivūs vairuotojai, kurių vairuoti automobiliai nuvažiavo nuo kelio ir apvirto.

Sekmadienį įvykiuose taip pat sužeisti trys pėstieji: automobilių stovėjimo aikštelėje automobilis kliudė moterį ir iš vietos išvažiavo, dar vieną moterį kliudė pradėjęs važiuoti automobilis.

Klaipėdos rajone automobilis užvažiavo ant žmogaus, gulėjusio kelyje. Kartu šalia buvęs kitas pėsčiasis, buvo neblaivus ir dėl viešosios tvarkos pažeidimo buvo pristatytas į policijos komisariatą.

Jūsų komentaras

Rekomenduojami video

Daugiau leidinio naujienų