P. Židonio nuotr.

Tikrąjį pavasarį skelbia Laisvės aikštės fontanas

Tikrąjį pavasarį skelbia Laisvės aikštės fontanas

Jau nuo trečiadienio Laisvės aikštę papuoš įjungtas naujasis fontanas.

Išvakarėse vyko bandomieji fontano įjungimo darbai. Planuojama, kad jis veiks nuo 8 iki 22 val.

Naujasis fontanas yra viena iš Laisvės aikštės ir jos prieigų sutvarkymo dalių. Kartu su Laisvės aikšte sutvarkytas Vilniaus g. šaligatvis, P. Plechavičiaus skveras, Klaipėdos, Respublikos g. atkarpos. Tebetvarkomi šaligatviai Vasario 16-osios, Elektros gatvėse.

Praėjusią savaitę po žiemos pradėjo veikti ir šviečiantis fontanas Kultūros ir poilsio parke. Fontanas įrenginėjamas ir atnaujinamoje Nepriklausomybės aikštėje. Šiuo metu joje vyksta naujo grindinio fontano su apšvietimu įrengimo darbai.

Galerija

Komentarai

 • Dovanokit galvojau, kad bus įspūdingas fontanas, bet tokio prasto tikrai nesitikėjau, gėda prieš kitus miestus! Mažesni miesteliai pasidaro žymiai gražesnius fontanus. Kaip miestui tai didelis gėda, paskutinis iš visu miestu ir miesteliu atsinaujina, bet va nieko gudraus ir nepastato, ir nepadaro! Nekažkas su tuom miestu Panevėžiu!

  • Atsakyti
  • ar tu kvailas ar tik apsimeti, o gal tu koncervatorius))))tada viskas norm

   • Tu gal pats kvailas, išlysk iš to Panevėžio, nuvažiuok į kokius Prienus, Druskininkus, Palanga, Vilkaviški, Marijampole, Anykščius pamatysi, kad tas Panevėžys smarkiai atsilikes ne tik fontanuose, bet ir kituose projektuose, ypač pramogu projektuose!

    • Atsakyti
 • Tikrai nuviliantis vaizdas, geriau nei nieko, bet tik tiek…

  • Butent, kad tikiesi kažko vauuu……., bet pamates pasakai nu geriau nei buvo ir tik tiek…….. Tas pats laukia ir Nepriklausomybės aikštėje! 3 vienodi fontanas-purkštukai, kur jaunimėlis ir vaikai sugeba juos užkišti ir kitaip gadindi įrenginius, o savivaldybei tai kainuoja! Nieko įspudingo iš tokiu purkštuku, kur kituose miestuose pamates bent jau fontana sakai nu va čia jau tikrai neblogai! Kaip sakoma pinigai sumokėti nemaži, bet va turim tokius kiniškus šudukus!

Rodyti visus komentarus (5)

Jūsų komentaras

Sponsored Video

Daugiau leidinio naujienų