Patvirtintas penktasis mirties nuo koronavirusinės infekcijos atvejis

Patvirtintas penktasis mirties nuo koronavirusinės infekcijos atvejis

Sveikatos apsaugos ministerija (SAM) praneša, kad Lietuvoje patvirtintas penktasis mirties nuo koronaviruso (COVID-19) atvejis.

Asmuo mirė Klaipėdos universitetinėje ligoninėje. Mirusysis priklausė rizikos grupei.

Klaipėdos meras Vytautas Grubliauskas tvirtino, kad penktadienio naktį miręs 94-erių pacientas, kuriam diagnozuota koronaviruso infekcija, sirgo „ne viena lėtine liga“.

„Jis gydėsi Akių ligų skyriuje, nesiimu vertinti, kaip medikas, bet medikų patikintas esu, kad mirties priežastis ne dėl šio viruso“, – feisbuke pranešė meras.

Lietuvoje nustatyti 345 koronaviruso atvejai, mirė penki infekcija sirgę žmonės: trys Ukmergėje, po vieną Panevėžyje ir Klaipėdoje.

Šalyje paskelbus dviejų savaičių karantiną žmonės raginami maksimaliai vengti žmonių susibūrimų, esant galimybei dirbti iš namų, bendraujant gyvai išlaikyti atstumą vienas nuo kito, skirti ypatingą dėmesį rankų, paviršių higienai bei kita. Pajutus ligos simptomus kreiptis medikų pagalbos telefonu, nevykti patiems į gydymo įstaigas.

Naujienų agentūros BNS informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško UAB BNS sutikimo draudžiama.

Komentarai

  • Jau ne pirmas atvejas, kai ligoninėje miršta „ne nuo viruso“. Tikrai – senyvi ligoniai gydosi ne nuo vienos chroniškos ligos, bet juos pribaigia virusas. Tik ligoninės personalas nenori tą pripažinti – dar prasidės tyrimas, žiniasklaidos susidomėjimas. Asmeninė nuomonė.

  • Rusijoje beveik visai nesega virusu – ten serga pneumonija, plaučių uždegimu ir kt. Baltarusijoje žmonės tiek atsparūs, kad pilni stadionai žiūri futbolą ir neserga. O Kinijoje Pasiekė 80-81 tūkst. ligonių ir nustojo sirgti.

    • Atsakyti
Rodyti visus komentarus (2)

Jūsų komentaras

Daugiau leidinio naujienų