P. Židonio nuotr.

Paskelbtas naujas Panevėžio baseino rangos darbų konkursas

Paskelbtas naujas Panevėžio baseino rangos darbų konkursas

Panevėžio miesto savivaldybė paskelbė daugiafunkcio sporto ir sveikatinimo centro „Aukštaitija“ rangos darbų viešojo pirkimo konkursą.

„Turime parengtą techninį projektą, esame gavę statybos leidimą, tačiau šią vasarą paskelbtas konkursas neįvyko, kadangi buvo pasiūlyta ženkliai didesnė nei rangos darbų sąmatoje skaičiuota kaina. Konkursą paskelbėme antrą kartą ir tikimės, kad jis bus sėkmingas ir Panevėžys turės statybų rangovus, kurie atnaujins prieš daugiau nei 50 metų pastatytą „Aukštaitijos“ sporto kompleksą. Dedamos didelės pastangos, kad Panevėžyje atsinaujintų ne tik viešosios erdvės, bet ir įvairūs objektai, kaip šiuo atveju – daugiafunkcis sporto ir sveikatingumo centras, kuriame projektuojamas baseinas atitinka Tarptautinės plaukimo federacijos (FINA) reikalavimus“, – teigė Panevėžio meras Rytis Račkauskas.

„Aukštaitijos“ sporto kompleksas bus rekonstruojamas iš esmės – keičiamas stogas, apšiltinamas fasadas, įrengiamos lifto šachtos, atnaujinama šildymo, elektros sistemos, vandentiekis, kanalizacija, įdiegiama apsaugos ir priešgaisrinė sistemos. Planuojama, kad rekonstravus „Aukštaitiją“ bus įrengtas FINA reikalavimus atitinkantis 50 m ilgio 10 takų modernus baseinas su ramybės oaze, SPA poilsio zona, pagalbinės ir persirengimo patalpos, liftas neįgaliesiems, restoranas, sporto salės, administracinės ir darbuotojų patalpos. Skaičiuojama, kad vienu metu baseinų, SPA ir sporto salių patalpose galės būti 250 lankytojų. Baseino zonoje planuojama įrengti 600–800 vietų žiūrovų tribūnas.

Įgyvendinant projektą bus modernizuotas apšvietimas, atnaujinami želdynai, įrengta virš 100 vietų automobilių stovėjimo aikštelė su 6 neįgaliesiems skirtomis vietomis, 40 dviračių parkavimo vietų, 2 elektromobiliams skirtomis aikštelėmis.

Jūsų komentaras

Rekomenduojami video

Daugiau leidinio naujienų