Panevėžys vėl paskelbė naujų ekologiškų autobusų pirkimo konkursą

Panevėžys vėl paskelbė naujų ekologiškų autobusų pirkimo konkursą

Panevėžys vėl paskelbė maždaug 2,3 mln. eurų preliminarios vertės naujų ekologiškų autobusų pirkimo konkursą – pasak miesto administracijos vadovo, ankstesnis konkursas nutrauktas,  norint patikslinti pirkimo sąlygas.

„Pirkimą nutraukėme, nes mes apsižiūrėjom, norėjom patikslinti sąlygas, pasidomėjom, kaip Vilniuje buvo vykdytas pirkimas ir, pasirodo, kai kurių sąlygų neįrašėm – dėl kondicionavimo, vėdinimo, taip kad nutraukėm pirkimą, pataisėm sąlygas, ir iš naujo paleidom“,– BNS pirmadienį komentavo Rimantas Pauža.

Maždaug 10 autobusų pirkimui iš Europos Sąjungos (ES) Sanglaudos fondo skirta beveik 2 mln. eurų, apie 340 tūkst. eurų skirs savivaldybė.

Paraiškų praėjusią savaitę paskelbtam konkursui laukiama iki sausio 8 dienos.

Suslėgtomis gamtinėmis dujomis varomi autobusai bus žemagrindžiai, pritaikyti neįgaliesiems, juose bus įrengta vaizdo stebėjimo sistema, antialkoholinis variklio užraktas. Jie turi talpinti mažiausiai 80 keleivių, 26 vietos privalo būti sėdimos.

Iki 2020 metų penkių didžiųjų Lietuvos miestų viešojo transporto parkams atnaujinti iš viso numatoma skirti 28,69 mln. eurų – už šiuos pinigus Vilniuje, Kaune, Klaipėdoje, Šiauliuose ir Panevėžyje planuojama įsigyti daugiau kaip 100 naujų ekologiškų troleibusų ir autobusų.

Komentarai

  • 230 tukstanciu euru uz 1 busa! Gal jau tikrai visi panevezieciai europines algas gauna ir kitu poreikiu miestas jau nebeturi. Kiek uz nuotraukoj pavaizduota autobusa Petukauskas mokejo? 5000 euru? 6000?Uz vieno naujo kaina bene 40 tokiu iseitu ipirkt. Ir nereiketu paskui stebetis, kad nauju autobusu remontas laaaabai brangus…

  • Uz astuonis paveisliuke pavaizduotus autobusus ( kurie puikiai vaziuoja ) mokejau po 7000 euru, todel buvau, korupcija itariamo mero, atleistas is darbo. Matyt, per pigiai pirkta…

    • Atsakyti
    • Bet užtat nušalintas meras moka puošti gatves spiralėmis ir už kaledu eglute suploti 149 000 euru. Ir uz veliavos kota agrubnagiu svarsciku darba sumoketi 24000 eurų. Va taip.

    • kai Jūsų ten nėra, jau buvo kai kurie pradėję važynėti kaip nori (kaip su nuosavu transportu) , vėluoti galima, bet ne anksčiau, matomai ne vienas skambinau, nes pradėjo lyg ir tvarkytis, anksčiau to nebūdavo, arba laiku, arba vėliau, bet ne anksčiau, o važiuoja anksčiau, kad galinėje stotelėje nereikėtų laukti ir nosies krapštyti

  • O, mano autojobusas! 😉

Rodyti visus komentarus (5)

Jūsų komentaras

Daugiau leidinio naujienų