Panevėžiui – 34 tūkst. eurų bauda

Panevėžiui – 34 tūkst. eurų bauda

Konkurencijos taryba skyrė 34,2 tūkst. baudą Panevėžiui – ji skirta už nenutrauktą komunalinių atliekų tvarkymo sutartį su bendrove „Panevėžio specialus autotransportas“.

Pasak tarybos, Lietuvos vyriausiasis administracinis teismas dar šių metų sausį patvirtino tarybos išvadą, kad savivaldybė, paskyrusi įmonę teikti komunalinių atliekų tvarkymo paslaugas, pažeidė sąžiningos konkurencijos principus.

Savivaldybė privalėjo iki balandžio 4 dienos nutraukti sutartį ir konkurso būdu atrinkti naują paslaugų teikėją, tačiau, nutraukusi sutartį, ji pasirašė laikiną sutartį su „Panevėžio specialiuoju autotransportu“, o konkursą planuoja baigti 2019 metų liepą.

„Savivaldybė privalėjo suorganizuoti konkursą ir atrinkti komunalinių atliekų tvarkymo paslaugų teikėją. Tą savivaldybė turėjo padaryti per tris mėnesius – iki šių metų balandžio, tačiau jokių realių veiksmų nesiėmė net ir po to, kai taryba pradėjo tyrimą dėl nustatytų įpareigojimo nevykdymo“, – pranešime spaudai sakė tarybos pirmininko pavaduotoja Jūratė Šovienė.

Tai pirmas kartas, kai institucija pasinaudojo pernai Konkurencijos įstatyme numatyta galimybeskriti baudą už įpareigojimų neįvykdymą.

Komentarai

  • Siuksles vel brangs, kas gi kitas sumokes ta bauda jei ne paprasti zmogeliai!

  • tegu savivaldybės klerkas ir sumoka tą baudą.

  • Ka nori ta daro pratrse sutarti nors negala tai tegu sumoka is savo kisenes o ka vieke tiek laiko kad nepasiruose konkursui gal zmonems atpigtu siuksliu isvezimas nei patys dirba nei kitiem duoda uzdirbt ir i zmones jiems nusispjaut

  • nėra kada dirbti – reikia rietis…

  • Kaip ten sakot: Aciu merui rackauskui?..
    Gal jis ir susimokes?

    • kad yra baisesnis narkomanas, visa miesta debilisku juostu pripaiše, gal tu ten neberukyt jau

  • metų galas-reikia pinigus išplaut.

Rodyti visus komentarus (7)

Jūsų komentaras

Rekomenduojami video

Daugiau leidinio naujienų