I. STULGAITĖS-KRIUKIENĖS nuotr.

Panevėžio savivaldybės taryba balsuos dėl naujo vicemero

Panevėžio savivaldybės taryba balsuos dėl naujo vicemero

Panevėžio miesto savivaldybės taryba ketvirtadienį iš pareigų ketina atleisti jau nedirbantį vicemerą Lietuvos valstiečių ir žaliųjų sąjungos atstovą (LVŽS) Deividą Labanavičių ir naujuoju mero pavaduotoju paskirti finansininką Laurą Jagminą.

D. Labanavičius iš Panevėžio miesto savivaldybės mero pavaduotojo pareigų atleidžiamas atbuline data – nuo lapkričio 12 dienos.

Vicemeras spalį Panevėžio vakarinėje apygardoje buvo išrinktas į Seimą ir jau yra davęs Seimo nario priesaiką.

Pagal Konstituciją, Seimo nario pareigos nėra suderinamos su jokiomis kitomis. D. Labanavičius jau yra atsisakęs Panevėžio miesto savivaldybės tarybos nario mandato.

Šiandien misto Tarybos posėdyje bus renkamas naujas vicemeras.

Panevėžio meras Rytis Račkauskas į šias pareigas teikia Lauro  Jagmino kandidatūrą.

Jei Tarybos dauguma tam pritars, L. Jagminas vicemero pareigas pradėtų eiti nuo penktadienio, lapkričio 27 dienos.

37-erių L. Jagminas Vytauto Didžiojo universitete yra įgijęs ekonomisto ir finansų bankininko išsilavinimą, dirbo SEB banko Biržų skyriaus vadovu, pastaruoju metu ėjo Panevėžio mero patarėjo pareigas. Anksčiau jis priklausė LVŽS, tačiau prieš Seimo rinkimus paliko šios partijos gretas ir Aukštaitijos vienmandatėje apygardoje į Seimą kandidatavo kaip savarankiškai save išsikėlęs.

Prieš metus L. Jagminas dalyvavo ir Savivaldos rinkimuose, tačiau panevėžiečių valia lėmė, kad į miesto Tarybą buvo išrinkti trys LVŽS kelti kandidatai, L. Jagminas liko ketvirtas. Jam kelias į Tarybą atsivėrė iš jos į Seimą išėjus D. Labanavičiui.

Šios dienos posėdyje L. Jagminas duos Tarybos nario priesaiką. Ją taip pat duos į Tarybą ateinantis buvęs seimūnas Povilas Urbšys. Šiam politikui vietą Taryboje užleidžia jo paties vadovaujamo visuomeninio judėjimo atstovė Erika Kosej.

Komentarai

  • apsaugok Viešpatie nuo karo, maro ir Poviliuko!

Rodyti visus komentarus (1)

Jūsų komentaras

Rekomenduojami video

Daugiau leidinio naujienų