G. Kartano nuotr.

Panevėžio kapinėse įrengta daugiau stovų su įrankiais

Panevėžio kapinėse įrengta daugiau stovų su įrankiais

Panevėžio savivaldybė, artėjant Motinos dienai gyventojų patogumui Kristaus Karaliaus katedros, Panevėžio miesto Šilaičių ir Pašilių civilinėse kapinėse įrengė papildomus stovus su įrankiais. Taip pat visose kapinėse po žiemos atnaujintas vandens tiekimas.

„Praėjusiais metais prieš Vėlines kapinėse įrengėme pirmuosius stovus su įrankiais. Matome, kad ši naujovė pasiteisino, gyventojai ją teigiamai įvertino, pasinaudoję įrankiais saugiai grąžina į vietą. Buvo nuspręsta įrengti dar papildomus penkis stovus su įrankiais“, – sako Panevėžio miesto savivaldybės administracijos direktoriaus pavaduotoja Žibutė Gaivenienė.

Stovai su įrankiais įrengti visose kapinėse šalia administratorių patalpų. Taip pat Kristaus Karaliaus katedros kapinėse – prie įėjimų į kapines iš Ramygalos bei Kėdainių g. pusių, Šilaičių civilinėse kapinėse – kapinių viduryje tarp 16 ir 31 kvartalų bei prie įėjimo, vedančio į Panevėžio miesto kolumbariumą, tarp 56 ir 51 kvartalų, Pašilių civilinėse kapinėse – prie įėjimo tarp 2 ir 3 kvartalų.

Stovai su įrankiais įrengti panevėžiečiams ir atvykusiems iš tolimesnių miestų, kurie užsuks aplankyti artimųjų kapų ir bus neapsirūpinę kapų priežiūrai reikalingomis priemonėmis. Čia jie ras šluotą, grėblį, kastuvą, laistytuvą, kauptuką, grėbliuką, grėblį vėduoklę.

 

Jūsų komentaras

Rekomenduojami video

Daugiau leidinio naujienų