I. Žaromskytės-Morkuckienės nuotr.

Panevėžietės antrus metus tapo tarptautinio B. Indreliūnienės turnyro nugalėtojomis

Savaitgalį dvi dienas mieste vyko Panevėžio sporto centro organizuojamas tarptautinis 2010 m. g. ir jaunesnių mergaičių krepšinio turnyras, skirtas nusipelniusiai trenerei Birutei Indreliūnienei atminti. Jame dalyvavusios Ilonos Rimšienės ugdytinės, įveikusios visas savo priešininkes, laimėjo pirmąją vietą.

„Džiaugiuosi puikiu, jau dešimtą kartą organizuojamu turnyru. Panevėžyje susitiko apylygės komandos, vyko rimtos, įtemptos, žiūrovų dėmesį prikausčiusios rungtynės. Be ketvirto kėlinio negalėjome prognozuoti, kas taps turnyro nugalėtojomis, tad mergaitėms atsipalaiduoti nebuvo kada. Labai nustebino ir nudžiugino, kai per lemiamas rungtynes su Kauno ekipa sulaukėme stipraus palaikymo – mus aplankė ir rungtynes stebėjo Panevėžio „7bet-Lietkabelio“ komandos fanai, kurie atlikdami skanduotes sukūrė azartišką, įtemptai kovai nuteikiančią atmosferą. Tris kėlinius vyko apylygė kova, tačiau fanams reiškiant begalinį palaikymą išryškėjo mūsų komandos pranašumas, užtikrinęs pirmąją vietą. Smagu, kad mergaičių treniruočių metu įdėtos didelės pastangos duoda puikių rezultatų ir antrus metus iš eilės tampame šio tarptautinio turnyro nugalėtojomis“, – kalbėjo Panevėžio sporto centro krepšinio trenerė Ilona Rimšienė.

Panevėžio sporto centro krepšininkės turnyre susitikusios su švedžių „Blackeberg Roda“ komanda ją įveikė rezultatu 71:63. Panevėžietės Daugpilio komandą sutriuškino rezultatu 65:34, taip pat buvo įveiktos ir vilnietės – 81:67. Krepšinio aikštelėje panevėžietės nepasigalėjo ir Kauno ekipos, kurią įveikė rezultatu 79:65. Varžybose dalyvavusios kaunietės liko antros, trečia vieta atiteko Daugpilio ekipai, ketvirta – švedėms, penkta – vilnietėms.

Geriausia komandos žaidėja tapo Beatričė Stepanovaitė, geriausia turnyro žaidėja – Urtė Gurevičiūtė.

Artimiausios U14 mergaičių krepšinio A diviziono varžybos, kuriose dalyvaus Panevėžio sporto centro ugdytinės, vyks jau šį šeštadienį, sausio 13 d. Išvykoje panevėžietės susitiks su V. Knašiaus KM I komanda.