Panevėžiečiai sužaidė lygiosiomis (foto galerija)

Lietuvos A lygos futbolo čempionato rungtynes FK „Panevėžys“ šįvakar namuose žaidė su Kauno rajono „Hegelmann“. Šis susitikimas baigėsi kovingomis lygiosiomis rezultatu 1:1 (0:1).

Rungtynių pradžioje vyko atsargus žaidimas, o pirmas pavojingesnis momentas 10-ąją mačo minutę buvo sukurtas prie aikštės šeimininkų vartų. Po svečių standartinės padėties savo tvirtovę apgynė patikimai sužaidęs „Panevėžio“ vartininkas Rafaelis Broetto.

Vėliau vyko apylygis žaidimas, daug kovos buvo aikštės viduryje, bet abiejų ekipų vartininkai rimtesnio darbo neturėjo.

37-ąją rungtynių minutę „Hegelmann“ komanda išsiveržė į priekį. Pakėlus kampinį iš arti galva kamuolį į panevėžiečių vartus nukreipė Lazaras Sajčičius.

Per likusį pirmojo kėlinio laiką rezultatas nepasikeitė. Poilsio komandos išėjo „Panevėžio“ komandai atsiliekant rezultatu 0:1.

Antrąją rungtynių pusę abiejų ekipų žaidėjai pradėjo aktyviais veiksmais ir apsikeitė pavojingais išpuoliais, kurių metu pasižymėti nepavyko.

55-ąją susitikimo minutę aikštės šeiminikams pavyko rezultatą išlyginti. Tiksliu smūgiu iš 15 metrų nuotolio pasižymėjo Rokas Stanulevičius.

Po kelių minučių panevėžiečiai surengė greitą pavojingą išpuolį, bet Wandersono smūgiuotą kamuolį „Hegelmann“ vartininkas Ignas Plūkas nukreipė į kampinį.

Nors „Panevėžio“ futbolininkai po pertraukos žaidė aktyviau, jiems pergalės iškovoti nepavyko. Susitikimas baigėsi lygiosiomis 1:1 ir abi ekipos pasidalino po vieną tašką.

Rungtynes su „Hegelmann“ panevėžiečiai žaidė tokios sudėties: Rafaelis Broetto, Mitaras Čukovičius, Joshua Akpudje, Linas Klimavičius, Pijus Širvys, Wandersonas, Rokas Stanulevičius, Jeffrey Sarpongas, Elivelto, Nasko Milevas (71 min. Ernestas Veliulis), Ariagneris Smithas (89 min. Ulysse Diallo)..

Artimiausias Lietuvos A lygos čempionato rungtynes FK „Panevėžys“ žais gegužės 15 dieną namuose su Telšių „Džiugu“.