P. Židonio nuotr,

Nelaimingoje sankryžoje – vėl avarija

Nelaimingoje sankryžoje – vėl avarija

Nei sustatyti įspėjamieji kelio ženklai, nei gatvės kalneliai neužkirto kelio avarijoms nelaiminga vieta vairuotojams tapusioje Vilties gatvės ir Liepų al. sankryžoje. Ketvirtadienio rytą, apie 8 val., čia susidūrė „Toyota“ ir „Mercedes- Benz“ automobiliai.

Pirminiais duomenimis, iš šalutinės Vilties gatvės staiga iššokusi „Toyota“ nepraleido pagrindiniu keliu, Liepų alėja, važiavusio „Mercedes-Benz“. Pastarasis nuo smūgio į šoną užšoko ant šaligatvio ir trenkėsi į stulpą.

Abi transporto priemonės gerokai apgadintos, ant kelio išbėgo tepalai. Jiems nuvalyti prireikė ugniagesių pagalbos.

Į vietą iškviesti ir greitosios medicinos pagalbos ekipažas. Blogiau pasijuto „Mercedes-Benz“ automobilio keleivė. Tačiau po apžiūros jai rimtesnio gydymo neprireikė.

Atvyko ir policijos pareigūnai. Panevėžio apskrities vyriausiojo policijos komisariato komunikacijos specialisto Tado Martinaičio teigimu, avarija techninė. Vairuotojai jos aplinkybes patys vietoje privalo išdėstyti eismo įvykio deklaracijoje.

Galerija

Komentarai

 • Šitoje sankryžoje nei kalnelis nei ženklas nepadės, nes išvažiuojant iš Vilties gatvės matymą visiškai užstoja prie Maximos sustatyti automobiliai. Važiuoju kasdien, ir kasdien loterija, ar Liepų alėja važiuos kas nors ar nevažiuos. Matomumas – nulis.

  • Galiu pridurti kad ir iš bet kurio kiemo Liepų al. išvažiuoti sunku, galėtū sankrožoje ir išvažiuojant iš kiemų buti kokie sferiniai veidrodžiai

   • Liepų alėjoj veidrodžiai? Ką rūkai, žmogau? Ten viskas sulaužoma. Reiktų tą gatvę pervadint į drąsos kelią.

  • Man taip pat kiekvienas rytas didziausias issukis posukis i kaire, matomumas nulinis:masinu pilna ir medziai apauge krumais…Suku pries eisma, kol isitikinu, kad niekas neatlekia ir galiu persirikioti i savo eismo juosta.

 • kai ,,supils“ savivaldybės darbuotojo mašiną veidrodžiai atsiras sekančią dieną.

 • Cia reikia veidrodziu arba uzdrausti parkuoti automobilius prie maximos. Kito sprendimo nera.

 • Kas trukdo is bendrijos pinigeliu pasistatyti sferinius veidrodzius,kuriu kaina apie 300 pnigeliu

 • viskas ten sankryžoje gerai, išskyrus žioplus ir nemokšas vairuotojus:) Šiaip tai pro ten važinėju nuo 1977m. ir jokių bėdų…Jei rimtai, tai dėl mašinų prie Maximos-taip, jos „varo vėžį“ , todėl REIKIA MASIŠKAI KREIPTIS Į SAVIVALDYBĘ kad atriektų BENT 1,5 m nuo šaligatvio ir ten statyti mašinas, kad jos neblogintų matomumo į dešinę iš Vilties g.

  • Atsakyti
Rodyti visus komentarus (8)

Jūsų komentaras

Sponsored Video

Daugiau leidinio naujienų