("Sekundės" nuotr.)

Naujovė Panevėžyje: šviesoforai veiks visą parą

Naujovė Panevėžyje: šviesoforai veiks visą parą

Panevėžio gatvėse vairuotojų laukia permainos. Nuo balandžio visi miesto šviesoforai veiks ištisą parą. Taigi, užsidegus raudonam signalui, teks prie sankryžos pastovėti ir naktį net ir tuščiose gatvėse.

Geltono šviesoforų signalo mirksėjimo naktimis nebeliks šiose sankryžose: Klaipėdos-Vakarinė, Klaipėdos-Projektuotojų-Dariaus ir Girėno, Klaipėdos-Nemuno, Klaipėdos-A. Smetonos, Nemuno-Parko, J. Basanavičiaus-Vilniaus, J. Basanavičiaus-Ukmergės, J. Basanavičiaus-Savanorių a., J. Basanavičiaus-Elektros, Pušaloto-Marijonų-Stoties, Smėlynės-Senamiesčio-Marijonų, S. Kerbedžio-Stoties, J. Biliūno-Velžio kelias-Vilniaus-Pajuostės pl., Vilniaus-Ramygalos, Vakarinė-Pramonės-J. Janonio, J. Basanavičiaus-Beržų, Klaipėdos-Žvaigždžių-Kosmonautų.

Juodųjų dėmių Panevėžio gatvėse priežastis trejus metus analizavusių eismo specialistų tyrimų rezultatai rodo, kad tai avaringumą galėtų sumažinti 50 proc.

Atsisakyti šviesoforų avarinio režimo Savivaldybę ragino Panevėžio policija. Kelių policijos tarnybos viršininko Virginijaus Mačėno teigimu, dėl naktimis išjungiamų šviesoforų sankryžose pasipylus skaudžioms eismo nelaimėms nuspręsta, jog toks vairuotojų laiko taupymas yra pernelyg rizikingas.

„Neveikiantis šviesoforas vis tiek mirksi geltonai, elektros dėl to nesutaupoma, o dauguma plačia gatve važiuojančiųjų kažkodėl įsivaizduoja, kad jie pagrindinėje ir turi pirmenybę“, – „Sekundei“ yra teigęs V. Mačėnas.

Pagal prieš porą metų priimtus Kelių eismo taisyklių pakeitimus iki 2020 m. sausio 1 d. turi nebelikti ir lentelių su žaliomis rodyklėmis, leidžiančiomis sukti į dešinę.

Jūsų komentaras

Sponsored Video

Daugiau leidinio naujienų