I. Stulgaitės–Kriukienės nuotr.

Nauja autobusų stotis – kainų spąstuose

Nauja autobusų stotis – kainų spąstuose

Statybų sektorių purtantis kainų šuolis jau kiša koja ir suplanuotiems savivaldybių projektams.

Dar šią vasarą turėjusios startuoti naujos Panevėžio autobusų statybos kol kas stringa išaugusių kainų spąstuose.

Konkursą autobusų stočiai statyti paskelbusi Panevėžio savivaldybė sulaukė vos poros pasiūlymų ir abu teko atmesti. Administracijos direktoriaus Tomo Juknos teigimu, potencialių rangovų nurodytos kainos žymiai viršijo Savivaldybės šioms statyboms suplanuotą sumą.

Vis dėlto Panevėžys neatsisako planų turėti naują autobusų stotį, o jau šį rudenį tikisi pasirašyti rangos sutartį ir dėl naujo 50 metrų baseino statybų.

Visą straipsnį skaitykite birželio 10 dienos (ketvirtadienio) „Sekundės“ laikraštyje.

Komentarai

  • tuoj visi pradėti projektai bus spąstuose, kai vienas vykdytojas…

  • nieko nuostabaus, lt brangsta visas statybu sektorius, ir aplamai nepinga niekas, taip kad kainos augimas yra prognozuotinas. ir ne nuo administracijos vadovo tai priklauso.

  • svarstėm jau gal apie keturiasdešimt metų dėl stoties statybų, tai dabar dar penkiasdešimt metų palauksim….

  • Kaip man patinka tokie straipsniai, kas mėnesį butinai reikia po viena straipsnį apie nauja autobusu stoties projekta! Rašė, prieš tai, kad statybos jau turėtu prasidėti šiais metais Liepos mėnesi! Dabar rašo, kad neaišku ar laiku pradės statyti, galbūt kitais metais, o gal dar po keleriu metu! Kaip rašė vienas komentatorius px palauksim dar 30 metu, niekur neskubam, o gal jau ir visai nebereikės tos stoties naujos! Juk turėti legenda yra daug naudingiau, nei statyti nauja! Neskubėkit statyti, juk jau tuoj bus giliai px visiems dėl tos stoties ir kitu dar neįgyvendintu projektu!

  • Dar pasiskolins, o po to nors ir tvanas

  • Luktelkim dar truputuką, po sekančio ledynmečio atpigs…

    • Atsakyti
  • kam ta stotisreikalina del keliu bobuliu uz milijonus tegu perkelia i tuscia gelezinkelio stoti nes ir tai p tu atobusu kamsciu centre pilna o pro senvage reiktu visai eisma draust ir daryt pesciuju zona

Rodyti visus komentarus (7)

Jūsų komentaras

Rekomenduojami video

Daugiau leidinio naujienų