Namuose užtikrintai įveikti Vilniaus „Riteriai“ (foto galerija)

Lietuvos A lygos futbolo čempionato rungtynes FK „Panevėžys“ šįvakar savo aikštėje žaidė su Vilniaus „Riteriais“. Susitikimą panevėžiečiai laimėjo rezultatu 3:0 (2:0).

„Panevėžio“ ir „Riterių“ komandos šių metų A lygos čempionate susitiko jau antrą kartą. Pirmasis mačas, kovo mėnesį vykęs šalies sostinėje, baigėsi lygiosiomis 0:0.

Susitikimo Panevėžyje pradžia aikštės šeimininkams prasidėjo sėkmingai. Jau 9-ąją mačo minutę Rokas Stanulevičius tolimu smūgiu pasiuntė kamuolį į „Riterių“ komandos vartus.

16-ąją rungtynių minutę Pijus Širvys stipriai smūgiavo iš toli, bet kamuolys praskriejo šalia vilniečių vartų virpsto.

Po dviejų minučių „Riterių“ komandos gynėjas Plamenas Dimovas netoli vilniečių baudos aikštelės šiurkščiai pažeidė taisykles, bet „Panevėžio“ žaidėjo Jeffrey Sarpongo smūgis nebuvo tikslus – kamuolys praskriejo virš svečių vartų skersinio.

Baigiantis pirmajam kėliniui „Panevėžio“ komanda pelnė dar vieną įvartį. Aikštės šeimininkai surengė greitą ataką ir po Nasko Milevo perdavimo Elivelto iš arti pasiuntė kamuolį į svečių vartus. Poilsio komandos išėjo „Panevėžio“ klubui pirmaujant rezultatu 2:0.

Po pertraukos abiejų komandų futbolininkams daug pavojingų momentų sukurti nepavyko. „Panevėžio“ žaidėjas Ernestas Veliulis 79-ąją mačo minutę pelnė dar vieną įvartį, o šeimininkų ekipa šventė pelnytą pergalę rezultatu 3:0. Po dešimties rungtynių surinkęs 26 taškus FK „Panevėžys“ ir toliau rikiuojasi pirmoje turnyro lentelės vietoje.

Rungtynes su „Riteriais“ panevėžiečiai žaidė tokios sudėties: Rafaelis Broetto, Mitaras Čukovičius, Joshua Akpudje, Linas Klimavičius, Pijus Širvys, Wandersonas (85 min. Matijus Remeikis), Rokas Stanulevičius, Jeffrey Sarpongas (85 min. Darius Jurgelevičius), Elivelto (82 min. Tautvydas Eliošius), Nasko Milevas (71 min. Ernestas Veliulis), Ariagneris Smithas (82 min. Ulysse Diallo).

Artimiausias rungtynes šalies A lygos čempionato rungtynes FK „Panevėžys“ žais balandžio 30 dieną išvykoje su aštuntąją vietą užimančiu „Kauno Žalgiriu“.

Lietuvos futbolo federacijos (LFF) būstinėje šiandien buvo ištraukti 2022-ųjų Hegelmann LFF taurės antrojo etapo burtai. Jie lėmė, kad turnyro turnyro šešioliktfinalyje FK „Panevėžys“ išvykoje susitiks su LFF II lygos pirmenybėse dalyvaujančia Utenos „Utenio“ ekipa.

Kita Panevėžio miesto komanda – FK „Ekranas“ antrajame etape savo aikštėje susitiks su šalies vicečempione Marijampolės „Sūduva“. Pirmajame Hegelmann LFF taurės etape FK „Ekranas“ Vilniuje rezultatu 8:0 sutriuškino vietos Aktyvaus futbolo klubą.