Panevėžio „Rožyno“ ekipos dukart lipo ant prizininkių pakylos: jaunesnės mergaitės iškovojo pirmąją vietą, vyresnės merginos 14-mečių turnyre pasidabino sidabro medaliais.

Marijampolėje – jaunųjų regbininkių pergalės

Balandžio 12 dieną Marijampolėje įvyko antrasis atvirųjų Marijampolės miesto bendrojo lavinimo mokyklų moksleivių nekontaktinio regbio žaidynių „Pirštinaitė 2017“ etapas.

Žaliosios pirštinaitės“ turnyre dalyvavo aštuonios komandos iš Alytaus, Panevėžio, Marijampolės, Plungės, Lazdijų ir Šilutės.

14-mečių mergaičių grupėje triumfavo Alytaus mergaitės. Jos 5:4 nugalėjo Panevėžio „Rožyno“ progimnazijos–regbio klubo „Klevo“ komandą ir 7:1 – Marijampolės jaunąsias regbininkes. Panevėžietės 6:4 pranoko marijampolietes ir užėmė antrąją vietą.

12-mečių turnyre nugalėjo Panevėžio ekipa. Ji 11:2 sutriuškino Marijampolės komandą, sužaidė lygiosiomis 3:3 su Plungės ekipa, 9:1 pranoko Lazdijų klubą ir 8:7 nugalėjo pirmą kartą suburtą Šilutės ekipą. Sidabro medalius iškovojo Plungės komanda, bronzos – Šilutės regbininkės.

Į geriausių žaidėjų sąrašą išrinktos panevėžietės Martyna Aviltytė (Panevėžys, U14) ir Skaiva Smailytė (Panevėžys, U12). Trečiasis etapas – „Žydinti pirštinaitė“ – vyks Marijampolės Rygiškių Jono gimnazijos stadione gegužės 6 dieną.

Nekontaktinio regbio (TAG) rungtynėse žaidėjai kamuolį perima ne griaunant priešininką, o nuplėšiant nuo nugaros su juostele pritvirtintas vėliavėles.

Pirmą vietą iškovojo Evelina Gurskas, Ugnė Vešėtaitė, Goda Dirsytė, Elinga Šaparnytė ir Skaiva Smailytė. Antrąją vietą užėmė Rusnė Kaminskaitė, Gedmina Popinaitė, Dileta Aleknavičiūtė, Martyna Aviltytė ir Justina Juodkaitė.