Lietuvoje koronavirusu serga daugiau kaip 40 medikų

Lietuvoje koronavirusu serga daugiau kaip 40 medikų

Lietuvoje koronavirusas patvirtintas daugiau kaip 40 medikų, pirmadienį pranešė Sveikatos apsaugos ministerija.

„Serga 44 medikai“, – LRT radijui sakė Sveikatos apsaugos ministerijos Visuomenės sveikatos priežiūros departamento direktorius Audrius Ščeponavičius.

Jo teigimu, Klaipėdoje serga 15 medikų, Vilniuje – 14, Ukmergėje – aštuoni, Kaune – keturi, Panevėžyje – trys.

Sveikatos apsaugos ministerija neseniai pranešė, kad dėl galimos infekcijos bus tiriami visi sveikatos priežiūros specialistai.

Pačios gydymo įstaigos, įvertinusios savo specifiką ir galimas rizikas, turės apsispręsti, kokiu dažnumu sveikatos priežiūros specialistus tikrinti profilaktiškai.

Sveikatos priežiūros specialistai, jaučiantys net menkiausius koronavirusinės infekcijos COVID-19 simptomus, turėtų būti testuojami nedelsiant, nurodė ministerija.

Naujienų agentūros BNS informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško UAB „BNS“ sutikimo draudžiama.

Komentarai

  • Matyt, gydytojai neatspariausi šiems apsikrėtimams. Ir tikriausiai jie apsikrėtę ne koronavirusu, o serga pneumonija. Gi Panevėžyje pacientai gali numirti tik nuo šalutinių chroniškų ligų, tik ne nuo virusinės. Tas korona ypač pavojingas ligoninių vadovams.

Rodyti visus komentarus (1)

Jūsų komentaras

Daugiau leidinio naujienų