Išaiškinti sukčiavimai Panevėžyje

Išaiškinti sukčiavimai Panevėžyje

Paskutiniu metu vėl suaktyvėjo sukčiai, kurie dažniausiai iš garbingo amžiaus žmonių įvairiais būdais išviliodavo pinigus.

Vienas iš būdų, kai sukčiai ateidavo apsimetę komunaliniais darbuotojais, patikrinti skaitliukų, grąžinti tariamai padaryta permoką. Šiais metais gegužės 22 d. buvo sulaikyti du įtariamieji tai 1997 m. ir 1962 m. gimimo vyrai, gyvenantys Panevėžyje ir Pasvalyje šie sukčiai Panevėžyje ir visoje šalyje įvykdė ne vieną tokią nusikalstamą veiką. Sukčiai apsimeta komunaliniais darbuotojais ir paskambinus praneša, jog už komunalinės paslaugas atsiskaityta netikrais pinigais ir apsimetę policijos pareigūnais atvažiuoja patikrinti kitų turimų pinigų. Šiais metais gegužės 9 d. buvo sulaikyti du įtariamieji 1985 m. ir 1982 m. gimimo vyrai, gyvenantys Šiauliuose šie sukčiai Panevėžyje ir visoje šalyje įvykdė ne vieną tokią nusikalstamą veiką. Dar vienas sukčiavimo būdas, kai apsimetama artimais giminaičiais, kurie papuolė į nelaimę ir reikia greitai pinigų viskam sutvarkyti. Tokie sukčiavimai paskutiniu metu labai suintensyvėjo Panevėžyje. Šių metų gegužės 31 d. buvo sulaikytas įtariamasis gimęs 1998 m. gyvenantis Joniškio mieste, kuris vykdė šias veikas.

Policija dar kartą primena, jog būtina saugoti savo turtą bei žinoti galimus sukčių veikimo principus ir nepakliūti į jų pinkles, todėl prašome rasti laiko pasikalbėti su savo senyvais tėvais, seneliais, kaimynais ir patarti jiems, kaip apsisaugoti sulaukus tokio pobūdžio skambučių ar nepageidaujamų svečių prie namų durų.

Komentarai

  • Informacija apie payktyvėjusius tokiuose veiksmus ir spaudoje, visuomet parodo, kad yra kitų sukčiavimo ir būdų;pvz . socialinėje erdvėje pasirodė informacija, kad jokiu būdu neteikti savo duomenų prisistatančiom“kaip skolų išieškojimo“įmonės, nes jei tiesa, kad būna įsiskolinimas, tai yra teisinėje šalyje kreipiamasi į teismą pvz. kas turi skolų PE tiksliai žino ir būna priteisiamos palūkanos, o tuomet jau žmogaus reikalas kaip jis mokės anstoliui, įmonei. Per vasarą dažniausiai išsimokama.Bet ir tai įmonės neskuba kreiptis į teismą, nes yra teisinių išlaidų abiem pusėm. Tačiau policija nekreipia dėmesio į smulkias skolų išieškojimo įstaigėles kažkodėl, mano, kad tai nesvarbu? Oi kaip klysta:tai tiesiog duomenų „perėmimas“ ir, galumai už tokių veiksmų gali slėptis didesnės ruošiamos vykdyti aferos. Štai čia ir turi teisėsauga aiškintis, kas, galimai taip planuoja, apeiti priimtą skolų išieškojimo būdą teisme. Tie smulkūs sukčiai manote tos info nežino? Gal jie tokie savotiški smulkūs „reketininkai“, kurie tiesiog patikrinta žmonių budrumą? Labai gaila, kad kartais “ stambios žuvys „ieško vandenų pinigų aferoms,pradėdami atrodo nuo smulkių labai sumų , o policija numano, ar ne?

    • Atsakyti
  • Seniau tokius žulikus, sukčius, kišenvagius pririšdavo mprie stulpo miesto aikštėje prie stulpo kad galėtų juos visi apspjaudyti, o dabar ne tik pavardės vardo, bet ir veido po sijonu niekas nemato. Slėp ne slėpęs, ylos maiše nepaslėpsi, ji visada išlenda.

  • Teisėsauga visuomet veikia tyrimu po fakto. Kad jie susidarytų schemą kaip užkirsti kelią tokiems sukčiavimams.Bet, panašu, tai tik – vizija. Nebūtų sukčių, nebūtų ką veikti ir kam dar čia rašyti kokias tik“prielaidas „;bet, deja, faktas, kad kai tik pasirodo sukčiavimas ir apsimetus komunalčikams, faktas, kad esant bent menkiausioje valdžioje pvz. “ skolų išieškotojai“gali veikti neteisėtai. O jei dar tokia įmonėlė kieno įkurta, kaip papildomas uždarbis, prisidengiant steigti joms galimybėms ;bet nesant nuosekliai įstatymų raidės, kaip jas sutikrinti. Štai ir skambu, kai sugauna smulkius, už tai ir teigia – korupcija mūsų šalelėj jei ne bujoja,tai klesti, nes nenumato į priekį kartais teisėsauga. O žmonėms? Jiems tik ir duok „pramogą“-„paspjaudyti ir viešai „, o kas iš to naudos?

    • Atsakyti
Rodyti visus komentarus (3)

Jūsų komentaras

Rekomenduojami video

Daugiau leidinio naujienų