HOROSKOPAS vasario 8-ajai, trečiadieniui

HOROSKOPAS vasario 8-ajai, trečiadieniui

AVINAS

Nors būsite darbštūs ir dalykiški, ne viskas klostysis pagal planą. Gali paaiškėti, kad jūsų viltys neatitinka tikrovės. Nenumokite ranka į sveikatos sutrikimus, santykių darbe problemas.

JAUTIS

Su polėkiu ir gera energija pradėsite šią dieną, tuo džiugindami aplinkinius, vaikus. Lengvai priartėsite prie žmogaus, kuris jus domina. Pavyks sklandžiai įsilieti į kolektyvą, grupę, jeigu jums tai svarbu.

DVYNIAI

Šiandien pasistenkite nepriekaištingai atlikti darbus, jei norite neprarasti kolegų, klientų pasitikėjimo. Pasistenkite nesugadinti santykių su žmogumi, kuris jums artimas ir reikalingas. Saugokitės sukčių.

VĖŽYS

Ši diena panardins jus į savus ir svetimus rūpesčius. Daug kam reikės jūsų patarimo, pagalbos ar dėmesio. Regis, džiuginsite pašnekovus savo originaliais pastebėjimais, komplimentais.

LIŪTAS

Diena neatneš problemų, jeigu susilaikysite nuo abejotinų pagundų. Jei visgi norite jaudinamų, malonių potyrių, būkite dėmesingi ir dosnūs patinkančiam asmeniui. Tik nepraraskite saiko ir apdairumo.

MERGELĖ

Šiandien galite sulaukti netikėtumo iš asmens, kuriuo dabar domitės arba su kuriuo norėtumėte bendradarbiauti. Keistų nesusipratimų gali kilti vėlyvą vakarą. Nesileiskite apgaunami, manipuliuojami.

SVARSTYKLĖS

Regis, kažkas paskatins jus atkreipti dėmesį į artimųjų bei savo psichologinę būseną, sveikatos būklę. Neverta išpūsti menkų kompleksų bei trūkumų. Visi jų turi. Tačiau būtina stiprinti organizmą, saugotis infekcijų.

SKORPIONAS

Gali nudžiuginti naujos pažintys, kolektyvinė ar visuomeninė veikla, kūrybinis procesas, netikėtas flirtas. Galite neatsispirti pagundai leistis į avantiūrą.

ŠAULYS

Aktyvi ir darbinga diena. Regis, daug dėmesio reikalaus diegiamos naujovės darbe, nauji kolegos ar pan. Tvarkydami rimtus reikalus spėsite ir paflirtuoti. Tačiau jei per daug tikėsitės iš artimųjų, vakaras atneš nusivylimų.

OŽIARAGIS

Tikėtini nauji vėjai, susiję su jūsų ateities planais, perspektyvomis, kūrybiniais projektais. Mokslo srityje kai kas pavyks sklandžiai, o kai kas sukels nerimo.

VANDENIS

Šios dienos susitikimai, pokalbiai ar flirtas gali labai suintriguoti. Jeigu tikitės lengvai kažką sužavėti ar praturtėti, pagalvokite dar kartą. Įvertinkite galimas pasekmes. Tikslas turi būti vertas rizikos.

ŽUVYS

Diena bus veikli, jei užsiimate kūrybine veikla, labdaros projektais, farmacine ar medicinos veikla. Galimi spontaniški susižavėjimai, flirtas. Visgi vėlyvas vakaras gali išsklaidyti kai kurias iliuzijas.

Rekomenduojami video

Daugiau leidinio naujienų