HOROSKOPAS spalio 4-ajai, antradieniui

HOROSKOPAS spalio 4-ajai, antradieniui

AVINAS

Nors turite nemažų planų, kol kas nederėtų nertis iš kailio, forsuoti įvykių. Sukaupkite vertingos informacijos, pasimokykite, užmegzkite naujų pažinčių, įsitraukite į visuomeninę veiklą ar bendraminčių grupę ir pan.

JAUTIS

Šiandien galite turėti reikalų su autoritetingais žmonėmis. Pasistenkite sublizgėti talentu, žiniomis, stiprinti savo įtaką. Tik labai svarbu būti tolerantiškiems ir nemanyti, jog kiti turi sakyti būtent tai, ką jūs norite girdėti.

DVYNIAI

Palanku apsvarstyti, ką ir kaip ketinate daryti dalykinėje, finansinėje srityse. Turite pagalvoti, kaip išvengti finansinių sunkumų, nuostolių. Pravartu apsidrausti. Pasitarkite su reikalą išmanančiais žmonėmis.

VĖŽYS

Bendraujant gali kilti šiokių tokių kliūčių dėl skirtingo požiūrio. Jeigu pasitikėsite savimi, būsite korektiški, pasieksite ilgalaikių naudingų susitarimų bei pagerinsite santykius su gyvenimo ar veiklos partneriu.

LIŪTAS

Šiandien galite tikėtis jums svarbių asmenų palankumo, dėmesio. Tiktų imtis iniciatyvos, jei norite kažką pataisyti, patobulinti. Visgi turite įvertinti, ar užteks jėgų ir galimybių pradėtam projektui tęsti, ar turite patikimų sąjungininkų.

MERGELĖ

Ši diena turėtų būti darbinga. Nuo pat ryto nestokosite azarto ir kūrybingumo. Jeigu popiet nepabloginsite savo savijautos pertekliniu nekokybišku maistu bei išlaidumu, tai dienos pozityvo turbūt nesugadinsite.

SVARSTYKLĖS

Dėl kažkokių priežasčių jūsų asmeninis gyvenimas gali labai parūpti aplinkiniams. Bus geriau, jeigu sugebėsite neįsižeisti dėl komentarų, išgirstų pastabų bei patarimų. Rinkitės aktyvesnį gyvenimo būdą, labiau rūpinkitės savimi.

SKORPIONAS

Šiandien pravartu nevengti bendravimo, nes galite gauti informacijos, kuri jums bus naudinga. Jeigu kažkas ilgai yra neišsakoma, kaupiama savyje, tai gali pradėti nekaip veikti jūsų savijautą arba tvenktis į galingą emocijų debesį.

ŠAULYS

Labai rūpės turtiniai, piniginiai klausimai. Galbūt esate numatę šį tą įsigyti ar parduoti. Tokiu atveju bus aktualu derėtis, nagrinėti, kas ir kaip naudingiau, pigiau. Galbūt susitarsite dėl kredito ar pan.

OŽIARAGIS

Nors būsite labai emocionalūs, su visais dienos iššūkiais tvarkysitės gana rezultatyviai. Vakare galite tikėtis tam tikro palaikymo, dosnumo, net jei atlikote ne viską, ką žadėjote.

VANDENIS

Keista diena, nes kai kas gali pasisukti kitaip, nei tikimasi ir planuojama. Regis, apkalbos, intrigos ar netiksli informacija įneš sumaišties. Saugokitės infekcijų, apsinuodijimo.

ŽUVYS

Šiandien realių rezultatų galite tikėtis iš bet kokios veiklos. Regis, aktualu bus pabendrauti su senais pažįstamais, ir viskas klostysis neblogai. Visgi popiet turėsite kiek mažiau energijos ir ūpo aktyviai veikti nei pirmoje dienos pusėje.

Rekomenduojami video

Daugiau leidinio naujienų