HOROSKOPAS spalio 3-ajai, pirmadieniui

HOROSKOPAS spalio 3-ajai, pirmadieniui

AVINAS

Šios dienos įspūdžiai gali suteikti dingsties pamąstymams apie karjeros perspektyvas. Jeigu tam tikrą laiką pavyks išsilaikyti prieš konkurentus, tai situacija pagerės ir padaugės bendraminčių, draugiškų kolegų.

JAUTIS

Šiandien jūsų mintys skrajos toli nuo įprastos aplinkos. Realiai arba mintimis keliausite ten, kur dar nesate buvę. Augs naujovių troškulys. Galite įveikti vidinį susivaržymą ir kurti drąsesnius savo gyvenimo planus.

DVYNIAI

Visa diena bus gana produktyvi. Varomoji jėga veikiausiai bus noras praturtėti arba ką nors įtikinti, sužavėti. Regis, bus nenumatytų išlaidų arba reikalų, susijusių su mokesčiais, investicijomis, draudimu, paveldėjimu, alimentais ar kt.

VĖŽYS

Šiandien labai išrankiai vertinsite savo ir aplinkinių išvaizdą, darbo kokybę. Geriau seksis, jeigu išmanote kompromisų meną, toleruojate kitokią nuomonę. Tokiu atveju jums svarbų reikalą sutvarkysite sėkmingai.

LIŪTAS

Tikriausiai planuosite gyventi sveikiau, įveikti blogus įpročius bei tuo stengsitės sudominti kitus. Kils idėjų keisti įvaizdį arba įsigyti naminį augintinį, pasirūpinti gyvūnų apsauga, gerove. Nesnauskite, jei aktualu susirasti darbą.

MERGELĖ

Ši diena gana palanki kūrybinei veiklai, drąsioms inovacijoms. Galite pasiryžti pasimatymui su dominančiu asmeniu, naujai pažinčiai. Smagu bus leisti laisvalaikį su vaikais, originaliais asmenimis.

SVARSTYKLĖS

Šiandien jausitės labai reikalingi savo šeimai, artimiesiems, arba suvoksite pastarųjų svarbą jums patiems. Turėtų pavykti sumanymas, susijęs su nekilnojamuoju turtu arba praktiniais šeiminiais reikalais.

SKORPIONAS

Tikėtina netolima kelionė, susitikimas su giminaičiais ar kt. Galite gauti pranešimą, laišką su jums aktualia informacija. Nedelskite į jį atsakyti. Atsargiai kelyje.

ŠAULYS

Domins su nuoma, nekilnojamuoju turtu, kreditais, uždarbiu susiję klausimai. Siekite tikslumo ir konkretumo, jei teks derėtis, sudarinėti sutartis, informuoti kitus žmones.

OŽIARAGIS

Tai turėtų būti sėkminga diena, leidžianti jums pasireikšti, atskleisti savo kūrybingumą ar kitus gebėjimus. Galite sudaryti sutartį su darbdaviu ar kreditoriumi.

VANDENIS

Filosofinis požiūris padės susitaikyti su permaina svarbioje jums srityje. Galite suvokti tai, ko anksčiau niekaip nesugebėjote sau paaiškinti. Venkite svaigalų.

ŽUVYS

Regis, šiandieniniai susitikimai, pokalbiai su draugais, pažįstamais suteiks naujų vilčių. Galite susitarti dėl bendro renginio ar projekto organizavimo, kolektyvinės pramogos, pagalbos ar pan.

Rekomenduojami video

Daugiau leidinio naujienų