HOROSKOPAS spalio 22-ajai, penktadieniui

HOROSKOPAS spalio 22-ajai, penktadieniui

AVINAS

Diena bus kupina piniginių, turtinių rūpesčių. Galimos netikėtos išlaidos, rinkliavos, komerciniai pasiūlymai. Derėtų nieko neskubinti, nesielgti impulsyviai. Paskaičiuokite, suplanuokite ir tik tuomet spręskite.

JAUTIS

Emocine prasme diena nebus itin maloni. Tačiau niekas netrukdys normaliai darbuotis ir bendrauti, jei patys neprovokuosite trikdžių ir nesutarimų. Regis, jausite magišką meilės, pramogų ir šlovės trauką, augs ambicijos.

DVYNIAI

Šiandien nieko nedarykite paskubomis. Ekonomiškiau ir apdairiau tvarkykite savo biudžetą, planuokite pirkinius. Ypatingai saugokite vaikus bei svetimas vertybes, jei pasiskolinote ar turite pasaugoti.

VĖŽYS

Emociškai įtempta diena. Visa galva pasinersite į kolektyvinius reikalus arba tiesiog kitiems turėsite skirti daug dėmesio ir paramos. Iš jų reikalausite to paties. Dėl to gali kilti nesusipratimų, susipriešinimo.

LIŪTAS

Sutelkite dėmesį į profesinius reikalus, tačiau kol kas nekelkite sau per didelių tikslų. Nereikėtų norėti per vieną dieną išgarsėti ar pakeisti apie save nuomonę. Nesugadinkite savo įvaizdžio netinkamais pasisakymais.

MERGELĖ

Būsite imlūs informacijai, nuovokūs, todėl pravartu pasimokyti, pasidomėti aktualiais dalykais. Galbūt sudalyvausite informatyvioje paskaitoje, paruošite publikaciją ar pan. Nuostolių gali atsirasti dėl vaikų elgesio.

SVARSTYKLĖS

Regis, neišvengiamai teks spręsti finansines problemas. Tikriausiai rūpinsitės šeimos gerove, įsigysite kažką reikalinga iš buities ar technikos prekių. Tačiau įtikti artimiesiems bus nelengva

SKORPIONAS

Ši diena suintensyvins partnerystės santykių dilemos sprendimą. Vietoj romantiško meilės flirto galite patirti karčią santykių aiškinimosi procedūrą. Visgi vakare galėsite pagerinti situaciją, pasitelkę protingus argumentus.

ŠAULYS

Šiandien dalykinėje srityje jūsų pastangos gali duoti pozityvų rezultatą. Kita vertus, atgauti pripažinimą, jeigu jis suklibėjo, bus nelengva. Rūpinkitės įvaizdžiu, sveikata, kelkite kvalifikaciją.

OŽIARAGIS

Ši diena žada įspūdžių ir išlaidų. Seksis kūrybinė veikla. Sportuokite kiek atsargiau, nes galimos traumos. Laisvalaikiu derėtų daugiau dėmesio skirti savo atžaloms.

VANDENIS

Ši diena labiau primins apie namų ūkio rūpesčius ir nesutvarkytus turtinius, piniginius reikalus. Jeigu vakarą leisite kokioje nors draugijoje, venkite pagyrų sau ir veidmainiškų pasisakymų – tuo tik susigadintumėte savo įvaizdį.

ŽUVYS

Šiandien nemažai bendrausite, tačiau kai kurie pokalbiai pakryps ne taip, kaip norisi. Pasistenkite neliežuvauti. Svetimų paslapčių paviešinimas ar sąmokslo teorijų reklamavimas jums garbės nepridės.

Rekomenduojami video

Daugiau leidinio naujienų