HOROSKOPAS spalio 20-ajai, trečiadieniui

HOROSKOPAS spalio 20-ajai, trečiadieniui

AVINAS

Tikriausiai ši diena privers pasirūpinti pinigų, turto reikalais, dokumentais. Vos spėsite tenkinti išaugusius antrosios pusės bei vaikų poreikius. Derėtų pasidomėti, ar jiems iš tikrųjų tiek daug reikia.

JAUTIS

Šiandien padaugės emocijų ir nerimo, o energija bus lengvai išsisklaidanti. Jeigu kažkokių įsipareigojimų įvykdyti nepajėgiate, jausitės nekaip, norėsis ką nors apkaltinti. Galbūt atskleisite kito žmogaus klastą, melą.

DVYNIAI

Galbūt teks bendrauti su senu pažįstamu ar prisiminti seną pažadą, įsipareigojimą. Pasverkite savo žodžius. Jeigu dėl savo jausmų ar ketinimų abejojate, nesuteikite tuščių vilčių.

VĖŽYS

Šiandien nelengva bus vykdyti konkrečias užduotis, pareigingai dirbti, tačiau jausite, kad tai būtina. Turbūt neišsisuksite nuo pokalbio su svarbiu asmeniu ir neišvengsite naujų įpareigojimų.

LIŪTAS

Nerimausite dėl ateities, nes jausite, kad kai kuriems jūsų planams iškilo grėsmė. Išdrįskite kreiptis į įtakingą pažįstamą, jei turite problemų, kurias jis gali padėti išspręsti. Atsakingai paruoštas pasisakymas turėtų suteikti vilčių.

MERGELĖ

Galima tikėtis informacijos, susijusios su darbu, verslu, finansinėmis peripetijomis. Turbūt ieškosite įtakingų draugų, bendraminčių, pasirengusių jus paremti.

SVARSTYKLĖS

Energijos antplūdžiai gali kaitaliotis su jos nuosmukiais, o dvasinis ir protinis pakilimas su melancholija. Tikėtina, kad atsikratysite tų ryšių, kurie ėmė slėgti.

SKORPIONAS

Diena bus aktyvi, darbinga, galima daug nuveikti. Tačiau nerimausite dėl kitų žmonių reakcijos į laikinus keblumus. Ypač aktualus bus pareigos jausmas, kantrybė. Labiau saugokite savo sveikatą.

ŠAULYS

Šiandien jums labiau rūpės sportas, vaikai ir pramogos nei kasdieniniai darbai. Būsite labai nepatenkinti, jeigu aplinkybės sutrukdys įgyvendinti užsibrėžtą tikslą.

OŽIARAGIS

Artimam žmogui arba jums gali kilti emocinių ar psichologinių problemų. Galbūt jas paskatins išgirstas pranešimas apie nelengvai įveikiamas kliūtis, trukdančias siekti numatyto tikslo.

VANDENIS

Daug dirbsite ir dar daugiau reikalausite iš kitų. Regis, jūsų komentarai kažkam nepatiks. Arba patys įsižeisite dėl užgaulių replikų. Didesnė avarijų kelyje tikimybė, todėl būkite atidesni, nepažeidinėkite taisyklių.

ŽUVYS

Tikriausiai jums pavyks įgyvendinti planuotą finansinę operaciją. O jeigu staiga kiltų kliūčių, svarbu nusiraminti, viską kruopščiai apmąstyti, apskaičiuoti ir pasitikėti savimi. Jeigu kam nors rinksite dovaną, remkitės praktišku požiūriu.

Rekomenduojami video

Daugiau leidinio naujienų