HOROSKOPAS rugpjūčio 4-ajai, trečiadieniui

HOROSKOPAS rugpjūčio 4-ajai, trečiadieniui

AVINAS

Svarbu, kad niekur strimgalviais nelėktumėte, nes pavojai tykos gatvėje ir šiaip už kiekvieno kampo. Be to, velnias tampys už liežuvio, ir dėl to galimi nemalonumai. Tiek su gaunama, tiek su skleidžiama informacija būkite atsargūs.

JAUTIS

Galbūt mėginsite spręsti finansinius keblumus, stengsitės, kad jums bus išmokėti įsiskolinimai, palūkanos, suteiktas kreditas ar pan. Kol kas nebūtinai viskas vyks kaip suplanuota. Regis, teks susitaikyti su šiokiais tokiais apribojimais.

DVYNIAI

Regis, jums per mažai problemų, nes neištveriate neprovokavę naujų, nekurstę intrigų. Gali susvyruoti pasitikėjimas jumis ar paaiškėti, kad per savo nebrandumą pasitarnavote slaptiems priešams. Nežiopsokite kelyje.

VĖŽYS

Šiandien jums derėtų nevarginti savęs nei intensyviu realiu bendravimu, nei darbais. Pasižymėsite ypatingu jautrumu, neatsparumu blogoms įtakoms. Venkite svaigalų, saugokitės sukčių.

LIŪTAS

Šiandien kažkas jums neduos ramybės, reikalaus vykdyti įsipareigojimus, kaulys paramos ar pan. Tai gali kainuoti. Be to, per neatsargumą galite užsidirbti baudą ar nemalonią pastabą.

MERGELĖ

Daug nesklandumų išvengsite, jeigu šiandien jums nereikės dirbti įtempto, skubaus darbo, derėtis, tarpininkauti ir galėsite padaryti nedidelę pertraukėlę. Visgi keisti netikėtumai tykos ir kelionėse, ir netgi internetinėje erdvėje. Saugokitės sukčių.

SVARSTYKLĖS

Gali kilti keblumų, jei turite reikalų su užsieniečiais ar kreditoriais. Bet kokie nauji planai, ryšiai turėtų būti vertinami kuo racionaliau, kad neapsigautumėte. Didesnė apsinuodijimų, infekcijų tikimybė.

SKORPIONAS

Gali atsitikti taip, kad apvilsite jūsų paramos besitikintį artimą žmogų ar pasimatymo trokštančią simpatiją. Koją pakišti gali skubotai mesti pažadai. Šiandien neskubėkite finansiškai ar kitaip įsipareigoti, nepulkite į abejotiną avantiūrą.

ŠAULYS

Regis, pasigesite darnos šeimoje, o visi šeimos ir pasaulio rūpesčiai atrodys svarbūs tik jums. Jeigu artimas žmogus yra užsienyje, galite nerimauti dėl jo sveikatos.

OŽIARAGIS

Pasistenkite užbaigti neatliktus darbus, sutvarkyti finansinius ir kitus dokumentus. Jeigu laiku nepasirūpinsite vaikų poreikiais, galbūt susijusiais su sveikata, ugdymu ar turiningu vasaros laisvalaikiu, vėliau nesistebėkite, kad pavėlavote.

VANDENIS

Tikriausiai šiandien stokosite takto, kantrybės ir per daug tikėsitės iš artimų žmonių. Neabsoliutinkite savo norų, jausmų, nes kiti jų irgi turi. Pasisaugokite incidentų ir gatvėje.

ŽUVYS

Šiandien stokosite ir energijos, ir praktiškumo, ir kantrybės. Svarbu, kad veikla, kurios imsitės, neverstų improvizuoti ir nebūtų pavojinga. Apdairumo prireiks visur, nes tykos ir sukčiai, ir avarinės situacijos, ir virusai.

Sponsored Video

Daugiau leidinio naujienų