HOROSKOPAS liepos liepos 15-ajai, ketvirtadieniui

HOROSKOPAS liepos liepos 15-ajai, ketvirtadieniui

AVINAS

Regis, sieksite vidinės harmonijos bei išorinio komforto, gerovės, darnos. Puikiai jausitės tvarkingoje, jaukioje aplinkoje, netriukšmingoje kompanijoje. Jeigu laikotės dietos, gali būti nelengva, nes atsiras progų pasmaguriauti.

JAUTIS

Būsite draugiški, linkę šmaikštauti, flirtuoti, dovanoti šilumą, dėmesį. Jūsų širdyje atsiras vietos meilei, kūrybiniam įkvėpimui. Regis, labiau sudomins vaikų ar mylimųjų interesai, stengsitės jų paisyti.

DVYNIAI

Šiandien daug galvosite apie šeimą, meilę, tarpusavio santykius. Ne viskas džiugins – gali nerimą kelti įvairios problemos. Visgi vakare tikrai surasite kuo pasidžiaugti, kam pasiguosti.

VĖŽYS

Regis, kils ūpas bendrauti, dalintis įspūdžiais, naujienomis, jausmais. Galite skirti pasimatymus, žaisti, improvizuoti, siūlytis į svečius ar ką nors pasikviesti. Per daug neįsiaudrinkite, nes vakare jau norėsis ramios asmeninės erdvės.

LIŪTAS

Šiandien nepraleiskite progos pataisyti pašlijusius meilės santykius, susitikti su tais žmonėmis, kuriems miela jūsų draugija. Jei jums iš tikrųjų sunku, galite sulaukti nuoširdžios paguodos ir pagalbos.

MERGELĖ

Šauni diena. Galėsite kurti, gebėsite išreikšti jausmus. Būsite pakilios dvasios, o jei susitiksite su mylimu žmogumi, tai galbūt net romantiški, atsidavę. Jeigu užsiimate kūrybine veikla, džiaugsitės rezultatais.

SVARSTYKLĖS

Gali atsirasti reikalų, kurie geriau seksis, jei laikysite liežuvį už dantų ir kuo mažiau afišuositės. Tikėtinas slaptas intymus nuotykis. Galbūt įsibanguos fantazijos, svajonės.

SKORPIONAS

Šiandien tiktų reikšti empatiją, simpatiją, rūpestį, meilę, aistrą, nes jums bus atsakyta tuo pačiu. Gerai jausitės bet kokioje draugijoje. Išsiskleis dar nepastebėtos jūsų savybės.

ŠAULYS

Beveik visą dieną suksite galvą, kaip planuoti savo gyvenimą, ateitį, kad viskas būtų gerai ir darbe, ir šeimoje. Kol kas verčiau susiplanuokite atostogas, malonų laisvalaikį – juk vasara.

OŽIARAGIS

Galite gauti svarbios informacijos, sužinoti aktualių naujienų. Tikriausiai noriai bendrausite, svečiuositės ir priimsite svečius. Kalbos suksis apie keliones, studijas, politiką.

VANDENIS

Šiandieną gali kilti nenumaldomas noras pasikeisti, pagerinti savo gyvenimo kokybę, išvaizdą. Galbūt pradėsite nuo savo šukuosenos, o gal kalbėsitės su artimaisiais apie namų aplinkos pertvarkymą, gyvenamosios vietos keitimą ir pan.

ŽUVYS

Tai gali būti meilės ir kūrybos diena. Šiandien duoti pažadai, išsakyti prisipažinimai bus išjausti ir nuoširdūs. Pravartu daugiau laiko leisti su antrąja puse, gaivinti romantiškus jausmus.

Sponsored Video

Daugiau leidinio naujienų