HOROSKOPAS liepos 26-ajai, pirmadieniui

HOROSKOPAS liepos 26-ajai, pirmadieniui

AVINAS

Tikriausiai atsiras konfidencialių reikalų, kuriuos turėsite tvarkyti atsargiai. Neregzkite intrigų, nemeluokite nei sau, nei kitiems, nes viskas išaiškės. Saugokitės apsinuodijimų bei nelaimių vandenyje.

JAUTIS

Noriai bendrausite ir neblogai sutarsite su aplinkiniais. Tačiau nelengva bus išlikti korektiškiems. Neišplepėkite jums patikėtų paslapčių, net jei tai būtų vaikų paslaptys. Lengva įsivelti į nepadorius žaidimus, intrigas.

DVYNIAI

Trumpalaikiai darbai šiandien eisis kaip iš pypkės. Kita vertus, galite jausti keistą nuovargį ar net silpnumą. Regis, jus slėgs netikrumas dėl karjeros, asmeninių santykių ar pan.

VĖŽYS

Šiandien neblogai pasirodysite, jei esate neabejotini teisuoliai arba talentingi demagogai. Gali užgriūti nenumatyti rūpesčiai, susiję su atvykėliais iš toli, kelione ar tarptautiniais reikalais.

LIŪTAS

Aktualūs gali būti mokesčių, muitų, draudimo, investicijų, alimentų klausimai. Verčiau nesitikėkite ką nors gauti už dyką. Labiau pasisaugokite avarinių bei konfliktinių situacijų, nelėkite kaip be galvos.

MERGELĖ

Norint kai ką taikiai išsiaiškinti, jums gali prireikti tarpininkų pagalbos, geranoriškai nusiteikusių žmonių patarimų. Kita vertus, suinteresuotus asmenis glumins jūsų atsargumas, nepatiklumas.

SVARSTYKLĖS

Gali būti, kad užuot atostogavę, ieškosite dalykinių partnerių ar darbuotojų, pirksite įrangą, techniką ir pan. Venkite aplaidumo, darbų saugos taisyklių pažeidinėjimo.

SKORPIONAS

Trokšite įspūdžių, romantiško bendravimo. Dėmesio ir pažadų iš jūsų sulauks žmonės, kuriems esate neabejingi. Tačiau to, ko jūs tikitės iš jų, galite ir negauti. Draugystė ir meilė gali sukels abejonių.

ŠAULYS

Regis, labai rūpinsitės nuosavybe ir artimais žmonėmis. Visgi jie nebūtinai tai įvertins. Galimas tam tikras nesusipratimas, keisti kaprizai. Bet kuriuo atveju, jūs nenorėsite atsisakyti planuoto pirkinio ar išvykos.

OŽIARAGIS

Tikriausiai domėsitės reikalais, kurių eiga yra neaiški, trūksta leidimų, tinkamai sutvarkytų dokumentų, informacijos ar pan. Galite gauti žinią iš toli. Ji sukels aibę retorinių klausimų.

VANDENIS

Būsite nusiteikę tvarkyti nuosavybės bei komercinius reikalus. Tikriausiai ieškosite galimybių lengvai pralobti. Galbūt tokia galimybė reali, tačiau galite patirti abejotinų gundymų, manipuliavimo.

ŽUVYS

Atsiras žavių ateities vizijų, arba tiesiog labiau susimąstysite apie savo ateitį, tobulėjimo galimybes. Galite patirti romantišką nuotykį arba sulaukti malonaus siurprizo.

Sponsored Video

Daugiau leidinio naujienų