HOROSKOPAS gegužės 31-ajai, trečiadieniui

HOROSKOPAS gegužės 31-ajai, trečiadieniui

AVINAS

Tęsiasi palankus metas tartis dėl interesų suderinimo, derybų, tarpininkavimo. Įmanomas taikus konflikto sprendimas, kompromisas. Meilės srityje ne taip sklandu, tačiau pastebimas pagerėjimas.

JAUTIS

Derėtų pasirūpinti kūno ir sielos sveikata. Tačiau neužmirškite ir tų, kurie yra šalia jūsų. Jų poreikiai ne mažiau svarbūs. Susitikimai su draugais ir pažįstamais turėtų nenuvilti.

DVYNIAI

Šiandien mintys vis grįš ir grįš prie vaikų aktualijų, jų ugdymo, laisvalaikio, bendrų pramogų. Regis, jau ir vasaros atostogos šmėkščios jūsų planuose. Pernelyg nelepinkite augančios kartos, atsižvelkite į šeimos galimybes.

VĖŽYS

Šiandien noriai leisite laiką gamtoje, šeimininkausite virtuvėje, bendrausite su artimais žmonėmis, empatiškai klausysitės svetimų bėdų ir džiaugsmų. Gali užsimegzti romantiška intriga.

LIŪTAS

Šiandien seksis mokytis ir mokyti, teikti ar imti interviu. Regis, darysite tai lengvai, tarsi be pastangų, o jūsų bendravimo stilius visiems bus priimtinas. Informacija pati jums „plauks“ į galvą, o atsakymai atsiras savaime.

MERGELĖ

Ši diena tarsi skatins apsispręsti dėl nekilnojamojo turto ar verslo aktualijos, norimos prekės ar paslaugos užsakymo, nuomos ar pan. Lengvai šmaikštaujant atsitiktinai gali nuskambėti naudingas pasiūlymas.

SVARSTYKLĖS

Regis, emocijos šiandien ims viršų. Labiau gailėsite savęs ir jums rūpinčių žmonių, būsite linkę kiek pataikauti savo ir jų įgeidžiams. Nepersistenkite – kas per daug, tas tampa nevertinga.

SKORPIONAS

Nors diena atrodys rami, gali tyvuliuoti tam tikros povandeninės srovės užkulisinių intrigų pavidalu. O gal padvelks ir slaptos romantikos pagunda… Veikiausiai drąsos jums užteks tik pasvajojimui apie meilės nuotykį.

ŠAULYS

Šiandien nenuobodžiausite, nes nusimato susitikimas su draugais. Regis, daug judėsite ir malsite liežuviu. Vakaras turėtų padovanoti įdomių potyrių ir daugiau populiarumo.

OŽIARAGIS

Regis, padirbėti jums teks iš peties, nes nebus už ko pasislėpti nuo budriai sekančių akių. Galbūt pavydūs gerbėjai ar konkurentai gaudo kiekvieną galimą jūsų suklupimą. Nepiktnaudžiaukite savo padėtimi bei teisėmis.

VANDENIS

Šiandieną daug galvosite apie studijas, keliones, tarptautinius įvykius, išvykusius draugus, artimuosius. Tikriausiai vyksite į konferenciją, renginį arba pas tuos žmones, su kuriais susitinkate gana retai.

ŽUVYS

Regis, jūs skaičiuosite savo arba ne savo pinigus, santaupas. Pravartu suplanuoti, kiek ir kam galite išleisti pinigų, įvertinti būsimus savo poreikius ir taupymo būtinybę.

Rekomenduojami video

Daugiau leidinio naujienų