HOROSKOPAS gegužės 17-ajai, pirmadieniui

HOROSKOPAS gegužės 17-ajai, pirmadieniui

AVINAS

Rytas gali būti emociškai įtemptas. Ir namų, ir darbo problemas būsite linkę sutirštinti. Popiet tapsite smagesni, išsilaisvins jūsų kūrybingumas, humoro jausmas.

JAUTIS

Teks spręsti darbo, verslo, mokslo problemas. Tai darykite atsakingai, antraip padaugės naujų rūpesčių. Pabendraukite su draugais, giminaičiais. Iš jų išgirsta informacija padės išspręsti opią problemą ar dėl ko nors apsispręsti.

DVYNIAI

Jeigu turite skolų, kurias metas grąžinti, tuomet neišvengiamai teks tuo pasirūpinti. O jeigu ketinate imti kreditą, investuoti į projektą, verslą, tai atsiras daug žadančių kompanionų.

VĖŽYS

Emocijos trukdys jums atlikti praktinius darbus ir blaškys dėmesį. Iš ryto galite patekti į keblią situaciją dėl sudaryto nekokio įspūdžio. Įdienojus jau gerai seksis dauguma reikalų, ypač jei turite patirties.

LIŪTAS

Sunkiai prisiversite dirbti darbą, reikalaujantį kruopštumo. Tam tikrų galvosūkių savo keistoku elgesiu jums gali sukelti kolega ar kitas asmuo iš artimos aplinkos. Saugokite sveikatą.

MERGELĖ

Šiandien iš ryto daugiau laiko skirkite kolektyvinei, visuomeninei veiklai bei pokalbiams. Seksis atkreipti į save dėmesį, pasireikšti. Popiet energijos ims mažėti, bendravimas vargins.

SVARSTYKLĖS

Negraužkite savęs dėl nepavykusio reikalo. Verčiau pagalvokite apie kitas alternatyvas. Svarbu laikytis susitarimų, įsipareigojimų. Šį vakarą bus progų užmegzti ar atnaujinti pažintis.

SKORPIONAS

Ši diena jums leis pasijusti svarbiems ir reikalingiems. Tikėtina, kad teks bendrauti su kompetentingais specialistais arba su atvykusiais ar sugrįžusiais iš užsienio.

ŠAULYS

Ši diena gali atgaivinti pamąstymus apie tai, ar nevertėtų kažko iš esmės keisti gyvenime, o galbūt net savo pasaulėžiūroje. Tikėtina, kad gausite aktualią žinią.

OŽIARAGIS

Iš ryto netyčia galite leptelėti kažką tokio, dėl ko vėliau gailėsitės. Visgi tikėtina, kad sugebėsite viską atlikti nepriekaištingai bei išlaikyti korektiškus santykius su aplinkiniais, vadovybe.

VANDENIS

Šiandien gana aiškiai suvoksite situaciją ir matysite, ką pirmiausia turite padaryti, o ką galite atidėti ar perleisti kitiems. Daugiau dėmesio teks skirti sveikatai, įvaizdžiui, partnerystei.

ŽUVYS

Šiandien svajosite apie pripažinimą, labiau trokšite pramogų, meilės malonumų. Regis, jums būtinai norėsis kai ką pakeisti savyje ir savo aplinkoje. Gali paaiškėti, kiek tai kainuotų.

Jūsų komentaras

Sponsored Video

Daugiau leidinio naujienų