HOROSKOPAS birželio 26-ajai, sekmadieniui

HOROSKOPAS birželio 26-ajai, sekmadieniui

AVINAS

Regis, kils ūpas bendrauti, dalintis įspūdžiais, jausmais, flirtuoti, vilioti. Galite skirti pasimatymus, siūlytis į svečius ar ką nors pakviesti į pasimatymą. Per daug neįsiaudrinkite, pasilikite šiek tiek ramios asmeninės erdvės.

JAUTIS

Tai turėtų būti rami, soti, maloni diena. Regis, bet kokioje situacijoje rasite kuo pasidžiaugti. Laimės pojūčiui nereikės nei didelių turtų, nei ypatingo komforto.

DVYNIAI

Šauni diena. Seksis kūrybingai improvizuoti, gebėsite išreikšti jausmus, sužavėti. Meilės, grožio, komforto ir žaidimų norėsis labiau nei paprastai. Jeigu užsiimate kūrybine veikla, džiaugsitės rezultatais.

VĖŽYS

Gali atsirasti reikalų, kurie geriau seksis, jeigu laikysite liežuvį už dantų ir kuo mažiau reikšitės viešumoje. Tikėtinas slaptas romantiškas nuotykis. Galbūt įsibanguos fantazijos ir rožinės viltys.

LIŪTAS

Šiandien tiktų reikšti empatiją, simpatiją, rūpestį, meilę, nes jums bus atsakyta tuo pačiu. Gerai jausitės bet kokioje draugijoje. Išsiskleis dar nepastebėtos jūsų savybės.

MERGELĖ

Beveik visą dieną suksite galvą, kaip planuoti savo gyvenimą, ateitį, kad viskas būtų gerai visose srityse. Pirmiausia susiplanuokite atostogų laisvalaikį – juk vasara įsibėgėjo.

SVARSTYKLĖS

Galite gauti svarbios informacijos, sužinoti aktualių naujienų. Tikriausiai noriai bendrausite su nepažįstamais žmonėmis. Kalbos suksis apie keliones, mokslus, politiką. Jeigu esate išvykę, keliaujate, mėgausitės naujais įspūdžiais.

SKORPIONAS

Šiandieną gali kilti nenumaldomas noras pasikeisti, pagerinti savo gyvenimo kokybę, išvaizdą. Galbūt kalbėsitės su artimaisiais apie namų aplinkos pertvarkymą, gyvenamosios vietos keitimą ir pan.

ŠAULYS

Su meilės jausmu širdyje, su patikimu partneriu šiandien galėsite ir kalnus vartyti. Lengvai spręsis tarpasmeninės problemos. Tai gali būti ir produktyvi kūrybos diena.

OŽIARAGIS

Sėkmingai koreguosite įvaizdį, praturtinsite savo garderobą dailiomis detalėmis. Regis, daug jūsų dėmesio sulauks augintiniai. Mielai juos puošite, lepinsite.

VANDENIS

Būsite draugiški, linkę šmaikštauti, flirtuoti, dovanoti šilumą, dėmesį. Jūsų širdyje atsiras vietos meilei ir kūrybiniam įkvėpimui. Regis, jus sudomins vaikų ar mylimųjų interesai, stengsitės jų paisyti.

ŽUVYS

Šiandien daug galvosite apie šeimą, meilę, tarpusavio santykius. Ne viskas sklandu – gali neraminti įvairios problemos. Visgi tikrai surasite kuo pasidžiaugti.

Rekomenduojami video

Daugiau leidinio naujienų