P. Židonio nuotr.

G. Maldūno ir V. Lipkevičiaus mintys prieš rytojaus rungtynes su Bursos klubu

G. Maldūno ir V. Lipkevičiaus mintys prieš rytojaus rungtynes su Bursos klubu

„7bet-Lietkabelio“ krepšininkai stoja į itin svarbią kovą Europos taurės turnyre, kur jau rytoj (trečiadienį) Panevėžyje paskutinėse reguliariojo sezono namų rungtynėse priims Bursos „Frutti Extra“ klubą iš Turkijos.

Praėjusiose rungtynėse sekmadienį panevėžiečiai iškovojo pergalę Kėdainiuose ir taip pratęsė bendrą pergalių seriją visuose turnyruose iki šešių. Europos taurėje Nenado Čanako auklėtiniai taip pat žaidžia puikią atkarpą – laimėti penki mačai iš eilės.

„Jau praėjo nemažai laiko nuo sezono pradžios, – apie gerą seriją kalbėjo Gabrielius Maldūnas, – komanda dabar yra geriau susižaidusi. Tas daug lemia, nes sezono pradžioje buvo daug naujų žaidėjų, sunku buvo kol susižaidėm, kol pajautėm vienas kitą. Dabar viskas eina vis geryn ir tikimės pratęsti tą pergalingą seriją.“

„Kai laimi viskas labai gerai. Per daug nesureikšminam tos serijos, aišku džiaugiamės, bet vis tiek norime laimėti kiekvienas rungtynes. Sausio mėnesį buvo tokia duobelė, bet, kaip sakau, tie visi charakteriai išryškėja, kai viskas neina pagal planą. Dabar esam ant bangelės ir norim ant jos likti“, – pridėjo Vytenis Lipkevičius.

Pirmasis komandų susitikimas Bursoje baigėsi vietos komandos pergale 75:69, kalbėdamas apie tas rungtynes Lipkevičius prisiminė nesustabdytą lyderį ir kitas kertines varžovų figūras:

„Bursa yra stipri komanda individualiai, išskirčiau tris žaidėjus: Needhamas, Clemsonas ir Bitimas. Ypač turkas Bitimas, apie kurį labai daug sukasi žaidimas, jis gauna duag laisvės. Pirmose rungtynėse neblogai su juo tvarkėmės, tik truputį gale iš tų mūsų klaidų jis surinko daug taškų. Manau šių žaidėjų pristabdymas galėtų būti vienas iš raktų į pergalę.“

„7bet-Lietkabelio“ kapitonui pritarė ir ilgametis bendražygis G. Maldūnas, įvardijęs Turkijos komandos išskirtinumą:

„Bursoje pralaimėjome atkaklias rungtynes. Jie išsiskiria tuo, kad turi kelis išreiktštus lyderius, pagrinde žaidžia su 6-7 žaidėjais ir neturi to vadinamo ilgo suolo. Reikės juos bandyti pagauti ant energijos ir ištvermės.“

Panevėžio klubas šiose rungtynėse laukia didesnio žiūrovų susidomėjimo nei įprastai, tam net buvo atidaryti trys papildomi arenos sektoriai.

„Visada namie žaisti gerai. Manau tikrai sirgalių ateis ir ateis nemažai. Žaisim šešiese prieš penkis, tai persvarą tikrai jausim. Reikės tik ekstra stengtis, kad tų žiūrovų nenuvilti“, – apie fanų užnugario svarbą užsiminė V. Lipkevičius, kuriam antrino ir G. Maldūnas:

„Labai svarbu, sirgaliai mums labai padeda. Kai Kalnapilio arena pilna, žaisti su tokiu palaikymu daug lengviau. Tikimės, kad ir trečiadienį atvyks daug žmonių, daug fanų mus palaikyti, nes kuo žmonių daugiau, tuo mūsų rezultatai geresni.“

Jūsų komentaras

Rekomenduojami video

Daugiau leidinio naujienų