FNTT nubaudė už neteisėtą prekybą respiratoriais ir dezinfekciniu skysčiu

FNTT nubaudė už neteisėtą prekybą respiratoriais ir dezinfekciniu skysčiu

Finansinių nusikaltimų tyrimo tarnyba (FNTT) pirmadienį pranešė skyrusi baudas dešimčiai asmenų, kurie neteisėtai prekiavo dezinfekciniu skysčiu ar respiratoriais.

Taip pat pranešta, kad baudos skirtos respiratoriais ir dezinfekciniu skysčiu prekiavusioms Klaipėdoje bei Plungėje veikiančioms įmonėms. Joms surašyti protokolai už komercinės veiklos pažeidimus ir kasos kvito neišdavimą.

FNTT duomenimis, Vilniaus apskrityje buvo nubausti trys asmenys, kurie neturėdami reikiamų komercinės veiklos leidimų pardavinėjo apsaugos nuo koronaviruso priemones.

Klaipėdos apskrityje FNTT nustatė ir skyrė baudas penkiems asmenims, dar du asmenis nubaudė FNTT Šiaulių ir Panevėžio apskrities valdybos.

Administracinių nusižengimų kodeksas už neteisėtą vertimąsi komercine ar kitokia veikla, kuriai reikalinga licencija, nustato baudą nuo 390 iki 1,1 tūkst. eurų. Pakartotinai padarytas nusižengimas užtraukia baudą iki 2,4 tūkst. eurų.

Naujienų agentūros BNS informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško UAB „BNS“ sutikimo draudžiama.

Komentarai

  • Šiaip tai galėtumėt viešinti didvyrių pavardes.Kitiems praeitų noras.Viešumas visagalis.

Rodyti visus komentarus (1)

Jūsų komentaras

Rekomenduojami video

Daugiau leidinio naujienų