Organizatorių nuotr.

„Ekrano senjorai“ rungtyniauja sėkmingai

FK „Ekrano senjorai“ garsina Panevėžį. Vyresnių kaip 35 metų amžiaus grupėje panevėžiečiai tapo Utenos apskrities futbolo federacijos senjorų čempionais, o vyresnės amžiaus grupės komanda kitame turnyre užėmė antrąją vietą.

Pažymėdami Panevėžio miesto 519 metų gimtadienį, „Ekrano senjorai“ organizavo futbolo turnyrą. Jame varžėsi keturios komandos. Vyresnių kaip 50 metų amžiaus grupėje, be šeimininkų, dalyvavo Vilniaus „Nerealas“ ir Kauno „Feniksas“.

Pirmose rungtynėse FK „Feniksas“ 3:0 įveikė FK „Nerealą“, o panevėžiečiai vilniečius nugalėjo 2:1. Nugalėtojams abu įvarčius pelnė Kastytis Kavaliauskas. Turnyro laimėtojas sprendėsi trečiose rungtynėse tarp „Ekrano senjorų“ ir „Fenikso“ ekipų. Šiame susitikime laikinosios sostinės komandai pakako lygiųjų, nes kauniečiai turėjo geresnį įvarčių santykį. Rungtynės baigėsi lygiosiomis 0:0, todėl turnyro laimėtojais tapo „Fenikso“ senjorai. Antri liko panevėžiečiai, o treti – vilniečiai.

Panevėžiečių komandai šiame turnyre atstovavo Vytautas Janonis, Sigitas Gritėnas, Tomas Smulka, Vaidas Bikinas, Vilmantas Krivickas, Valentas Stankūnas, Virginijus Baltušnikas, Albinas Šarkis, Virginijus Gasiūnas, Stanislovas Danisevičius, Egidijus Matulevičius, Darius Barkauskas, Kastytis Kavaliauskas, Arūnas Pušnys, Vygantas Nekrošis, Darius Dzimidas.

FK „Ekrano senjorai“ valdybos narys Romas Čižas pasidžiaugė, kad Panevėžyje vyresni žmonės aktyvūs ir noriai dalyvauja įvairiuose futbolo turnyruose.

„Mūsų klubo komandos nuolat dalyvauja įvairaus amžiaus grupių Lietuvos senjorų čempionate. Anksčiau yra pavykę tapti šalies čempionais ir vicečempionais. Kalbant apie turnyrą, skirtą Panevėžio miesto gimtadieniui paminėti, svarbiausia buvo ne užimtos vietos, o šiltas pabendravimas. Smagu buvo susitikti buvusius jaunystės laikų varžovus iš Vilniaus bei Kauno. Po turnyro visi svečiai buvo pakviesti į kavinę, kur vyko apdovanojimai ir šventinė vakarienė. Esame dėkingi FK „Ekrano senjorai“ garbės prezidentui, mecenatui Aleksandrui Michelsonui už pagalbą organizuojant turnyrą“, – „Sekundei“ sakė R. Čižas.

Dar viename turnyre Panevėžio FK „Ekrano senjorai“ tapo nugalėtojais. Finaliniame Utenos apskrities futbolo federacijos senjorų (vyresnių kaip 35-erių amžiaus grupė) 7×7 futbolo čempionato ture panevėžiečiai iškovojo abi pergales ir apgynė čempionų titulą.

Viename pusfinalyje panevėžiečiai 2:0 įveikė Anykščių „Anykščių-Raivilės“ komandą, o kitame Ukmergės „Vienybė“ 3:0 pranoko Utenos FK „2003“ ekipą.

Pusfinalyje pergales iškovojusios komandos susitiko dėl čempionių titulo. Atkakliame finale FK „Ekrano senjorai“ 1:0 palaužė „Vienybės“ futbolininkus. Įvartį nugalėtojams pelnė Arūnas Šteinas.

Bronzos medalius iškovojo Utenos futbolininkai – mažajame finale po baudinių serijos 4:3 nugalėjo Anykščių futbolo veteranus. Pagrindinis rungtynių laikas baigėsi lygiosiomis 1:1.

Geriausiais Utenos apskrities futbolo federacijos senjorų čempionato žaidėjais pripažinti Mantas Staškūnas („Ekrano senjorai“), Laurynas Liausas („Vienybė“), Marius Cvetkovas (FK „2003“) ir Arminas Levickis („Anykščiai-Raivilė“).

Čempionais tapusiai Panevėžio FK „Ekrano senjorai“ komandai atstovavo Žilvinas Banys, Marius Šukys, Saulius Petraitis, Artūras Smirnovas, Andrius Grinkus, Tomas Abramavičius, Einaras Pavlijus, Mantas Gasiūnas, Mantas Staškūnas, Arūnas Šteinas, Tadas Markevičius, Audrius Monstavičius, Mindaugas Jakštas, Česlovas Bartkus, Edgaras Krasuckis, Valentinas Lozickas, Svajūnas Rauckis, Vaidas Bikinas, Armandas Pavlijus, Mantas Jokšas.