Asociatyvi „Sekundės“ nuotr.

Darželius uždarys ne tik karantinas

Darželius uždarys ne tik karantinas

Vaikus auginančios šeimos nekantriai laukia, kada vėl atsivers mokyklų ir darželių durys.

Tačiau praėjusios savaitės pabaigoje Panevėžyje darželinukų tėvus pasiekė žinia, kad vasarą dirbti gali būti palikti tik keli budintys darželiai, kaip kad būdavo prieš keletą metų.

Savivaldybė argumentuoja, kad nė vienas vaikas vasaros metu neliks be vietos darželyje, o tokią alternatyvą priversta svarstyti dėl pandemijos metu nesurenkamų mokesčių ir biudžete atsivėrusios skylės.

Visą straipsnį skaitykite sausio 20 dienos (trečiadienio) „Sekundės“ laikraštyje.

Komentarai

 • …vot ir gerovė…

  • Atsakyti
  • Geras dalykas, gruodžio- sausio mėnesį karantinas, vaikų neveskyte. Vasarą irgi darželiai nedirbs!? Tai kam tada mokytojai- aukletojai?! Gal irgi nereikia, įvedam kursus tėvams… Pasimokęs… tegul patys auklėja vaikus nuo gimimo iki 18 metu… jūs rimtai galvojate kad vienas žmogus gali paaiškinti fiziką, matematiką, geografiją, istoriją ir visus kitus dalykus?! Nenormalus straipsnis… Kiekvienas žmogus turturi profesiją ir tegul dirba kur dirba, vistiek rugsėjį reikės kažkam dirbti, o vasaros laikotarpiu neverta palikti auklėtojų be darbo, tegul auklėtojai daro savo darbą, o vaikai eina į darželį, kiek mokesčių surinks jei tėvai už darželius po virš 70 eurų už mėnesį nepaklos.

 • Labai teisingai, tegul veda tik dirbantys, o kiti tegu auklėja patys. Bet dėl mokesčių tai nesiprantu, kodėl nesurenka, mokestis gi mokamas nesvarbu ar veda vaiką ar ne

  • Atsakyti
  • Visoj Lietuvoj reikėtų šiek tiek atkreipti dėmesį į darželius na kur matyta kad vaikai priimami į grupes kosijantis o tėveliai lengva širdimi brukdami auklėtojoms vaistus lad sugirdytu tai ar čia tvarka? Be to ne dirbantys tėveliai į darželį veda vaikus tai kas čia per anarchija?

 • Tegul žiemą jungia darželius, dabar gi lankančių mažuma. Vasarą tėvai dirbs, nes daug kas jau dabar išnaudos atostogas, o vasarą eisim dirbt. Mokesčius mokam, niekas neatleido nuo mokesčių mokėjimo karantino metu. Man kažkaip galai nesueina….

 • Tėvai turėtų pristatyti dokumentus iš darbovietės,kad tikrai dirba-nes vasarą kaip taisyklė-tėvai nedirba(atostogauja)-vaikai vedami į darželį(kam vargt su savo vaiku namie,darzelyje ir pamaitinti ir pamigdyti ir išugdyti)ir tėveliai pailsėję.Tiesiog rojus

 • Taip tegul vasarą darzali dirba vaikams labai gerai

Rodyti visus komentarus (7)

Jūsų komentaras

Sponsored Video

Daugiau leidinio naujienų