Atidaryta moksleivių fotografijų paroda

Atidaryta moksleivių fotografijų paroda

Šiandien Panevėžio miesto savivaldybėje atidaryta tradicinio, jau 13-ojo moksleivių fotografijų konkurso „Panevėžys – mano miestas“ paroda. Geriausių nuotraukų autorius pasveikino Savivaldybės administracijos direktoriaus pavaduotoja Žibutė Gaivenienė, nuotraukas aptarė fotomenininkė Marija Čičirkienė.

„Norisi pasidžiaugti, kad šis konkursas vyksta jau 13 metų. Smagu, kad jaunieji panevėžiečiai į miestą nori pasižiūrėti pro objektyvą. Šie metai išskirtiniai – miesto viešosiose erdvėse vyksta daug įvairių projektų, o tai matosi ir jūsų fotografijose. Tikimės, kad kitais metais, įgyvendinus projektus, jūsų fotografijose atsispindės atsinaujinančio miesto erdvės“,- sakė Ž. Gaivenienė.

Konkurso lyderiais tapusiems Dominykui Masiuliui (K. Paltaroko gimnazija) ir Martynui Stankevičiui (5-oji gimnazija) atiteko 100 Eur vertės dovanų kortelės. Beatai Kolaitytei („Saulėtekio“ progimnazija), Martynui Vasiliui, Vakarei Macijauskaitei, Andriui Čičirkai (K. Paltaroko gimnazija), Klaudijai Mackevičiūtei iš R. Sargūno gimnazijos skirta po 55 Eur, Viltei Masiokaitei, Jokūbui Palinauskui, Juliui Nauroniui ir Martynui Skrebei (K. Paltaroko gimnazija) – po 30 Eur dovanų kortelės, atminimo dovanos.

Atskiros padėkos sulaukė daugiausia mokinių konkursui parengiantis K. Paltaroko gimnazijos mokytojas Stasys Skrebys.

Šiemet konkurse dalyvavo 23 Panevėžio moksleiviai, iš viso pateikta 151 nuotrauka. Daugiausia dalyvių sulaukta iš K. Paltaroko gimnazijos. Nuotraukų pateikė ir „Saulėtekio“ progimnazijos, 5-osios gimnazijos, M. Rimkevičaitės paslaugų ir verslo mokyklos, R. Sargūno sporto gimnazijos, „Šviesos“ specialiojo ugdymo centro mokiniai.

Fotografijų parodą kviečiame apžiūrėti iki lapkričio 20 d. Vėliau paroda bus eksponuojama Panevėžio turizmo informacijos centre.

Jūsų komentaras

Sponsored Video

Daugiau leidinio naujienų