Apdovanoti miesto gabieji moksleiviai

Apdovanoti miesto gabieji moksleiviai

Šiandien J. Balčikonio gimnazijoje pagerbti ir apdovanoti miesto bendrojo ugdymo, neformaliojo vaikų švietimo mokyklų 2017–2018 mokslo metų tarptautinių ir respublikinių dalykinių olimpiadų ir konkursų prizininkai, meninės krypties konkursų ir festivalių prizininkai ir laureatai. Jiems įteiktos Savivaldybės atminimo dovanos.

Gabiausiųjų gretose trys J. Balčikonio gimnazistai: Simonas Melaika (mokyt. Jolanta Jurevičiūtė, Virginija Ivanauskaitė, Vaidilutė Nausėdienė), Tauras Bukelis (mokyt. Romualda Samienė) ir Augenis Vadluga (mokyt. Violeta Devindonienė).

,,Šaltinio“ progimnazijos mokinys Augustinas Jarockis (mokyt. Auksuolė Urbonienė, Rasa Andrikonienė ir Gitana Jasaitienė), Vytauto Mikalausko menų gimnazijos mokinė Deina Janeliūnaitė (mokyt. Vydmantas Mačiulis), Kazimiero Paltaroko gimnazijos mokinės Rusnė Šipelytė (mokyt. Audronė Survilienė, Irena Savickienė), ir Justina Cicilionytė, Viltė Zaveckaitė, Viktorija Matulevičiūtė bei Faustas Butnoris (mokyt. Janina Bardauskienė).

Muzikos mokyklos auklėtiniai Domas Gintautas (mokyt. Gražina Beleckienė), Dovydas Levickis (mokyt. Kornelija Petkutė), Jokūbas Kaselis (mokyt. Darius Kaselis) ir Roberta Kalkytė (mokyt. Dalia Matulienė).

,,Vilties“ progimnazijos mokinė Sofija Smetanina (mokyt. Irina Gustienė, Dailės mokyklos mokinės Ugnė Žičkutė (mokyt. Jolanta Rudokienė), Vanesa Juškaitė (mokyt. Jolanta Rudokienė) ir Simona Vėtaitė (mokyt. Diana Rudokienė).

Komentarai

  • […] Gruodžio 15 d. Panevėžio J. Balčikonio gimnazijoje buvo pagerbti ir apdovanoti miesto bendrojo ugdymo, neformaliojo vaikų švietimo mokyklų 2017–2018 mokslo metų tarptautinių ir respublikinių dalykinių olimpiadų ir konkursų prizininkai, meninės krypties konkursų ir festivalių prizininkai ir laureatai. Džiaugiamės, kad gabiausiųjų gretose skambėjo ir 5-osios gimnazijos I klasės mokinės Vanesos Juškaitės pavardė. Už pasiekimus meninės krypties konkurse – pagerbta Dailės mokyklos mokinė Vanesa Juškaitė (mokyt. Jolanta Rudokienė). Šiems mokiniams buvo įteiktos Savivaldybės atminimo dovanos. Straipsnis spaudoje… https://naujienos.alfa.lt/…/apdovanoti-miesto-gabieji-mok…/… […]

    • Atsakyti
Rodyti visus komentarus (1)

Jūsų komentaras

Daugiau leidinio naujienų