P. Židonio nuotr.

Ant svarstyklių – eismo saugumas ar patogumas

Ant svarstyklių – eismo saugumas ar patogumas

Skaitytojo pasiūlyta tema

Kilus Rožyno gyventojų nepasitenkinimui, kad rekonstruojant Smėlynės gatvę jie priversti sukti ratus kone aplink visą mikrorajoną, ir spaudžiama policijos, Panevėžio savivaldybė atvėrė eismą abiem kryptimis Geležinkelio gatve.

Dabar saugūs nesijaučia pėstieji. Šios gatvės gyventojai sako iš savo namų išeinantys su baime. Judri tapusi gatvė neturi šaligatvių, pėstieji, kad nepatektų po lekiančių automobilių ratais, priversti vaikščioti grioviais.

Trumpėjant šviesiajam paros laikui, vietiniai įspėja: jei Savivaldybė nepakeis sprendimo, o policijos pareigūnai čia pasirodys kaip jauni mėnuliai, Geležinkelio gatvėje tragedija užprogramuota.

Visą straipsnį skaitykite rugsėjo 26 dienos (antradienio) „Sekundės“ laikraštyje.

Komentarai

  • užtad Vaivaduose apmažėjo kamščiai šiek tiek, bet vistiek tragedija, bet ne duok Dieve avarija, tai kamščiai iš visų galų garantuoti. Čia gyventojai irgi nesijaučia saugūs, kai eismas vykdomas net po dvi juostas (laukiantieji įvažiuoti į miestą ir sukti į Paliūniškio gatvę) neturi kantrybės ir lenkia visą koloną šalia kelio esančiu žvirkeliu ir pieva net, įsukti į kiemus ir gatveles yra baisu, kad koks toks erelis nenuneštų, išdaužytos duobės, smirdantis oras, vėlavimas pastovus.
    Visi kenčia ir laukia kada greičiau suremontuos tą Smėlynės gatvę.

Rodyti visus komentarus (1)

Jūsų komentaras

Rekomenduojami video

Daugiau leidinio naujienų