B. Stampachovos nuotr.

Panevėžietės tapo Lietuvos čempionėmis

Šiandien Jonavos sporto arenoje po permainingos finalo kovos paaiškėjo naujosios Lietuvos moterų salės futbolo čempionato nugalėtojos. Aukso medalius iškovojo Panevėžio komanda, kurią treniruoja Juozas Aleksa ir Virginijus Liubšys.

Čempionato finale susitiko FA „Panevėžys“-FK „Panevėžys“-PRSSG bei titulą gynusios Vilniaus MFA „Žalgirio“ komandos. Vilnietės išsiveržė į priekį po Anikos Kyžaitės įvarčio 13-ąją mačo minutę. Panevėžietė Karilė Liužinaitė pirmo kėlinio pabaigoje (16 ir 18 min.) įmušė du įvarčius ir persvėrė rezultatą savo komandos naudai – 2:1.

Antroje rungtynių pusėje panevėžietės pelnė dar du įvarčius. Manfreda Bartusevičiūtė 33-ąją rungtynių minutę padidino atotrūkį, o dar po penkių minučių Karilė Liužinaitė užfiksavo galutinį dvikovos rezultatą – 4:1. Panevėžietės pirmąkart savo komandos istorijoje iškėlė Lietuvos salės futbolo čempionių taurę.

Geriausios čempionato vartininkės prizas įteiktas panevėžietei Aušrai Klevečkaitei, o geriausia žaidėja čempionių komandoje pripažinta tris įvarčius finale pelniusi Karilė Liužinaitė.

Rungtynėse dėl bronzos medalių Vilniaus FM rezultatu 1:0 nugalėjo „SC-Ukmergės“ komandą.