Astrologinė prognozė balandžio 1-ajai, ketvirtadieniui

Astrologinė prognozė balandžio 1-ajai, ketvirtadieniui

AVINAS

Palankus metas bendravimui su užsieniečiais, renginių, nuotolinių seminarų organizavimui ir pan. Neseniai užmegztos pažintys, diskusijos pasirodys gana vertingos.

JAUTIS

Tiktų spręsti skolų, mokesčių, alimentų problemas. Aptarkite jas su antrąja puse. Su kreditoriais galite susiderėti dėl paskolos termino pratęsimo, sutarties sąlygų keitimo ar pan.

DVYNIAI

Regis, negalėsite nustygti vietoje dėl emocijų ar energijos antplūdžio. Santykiuose galite atrasti tai, kas labiau jungia, nei skiria. Gana sėkmingai spręsite problemas. Prie to prisidės ir humoras, nekalti melai.

VĖŽYS

Tikėtinas susirūpinimas dėl darbo, sveikatos ar asmeninio įvaizdžio. Galite pamėginti palenkti savo pusėn konkurentus. Jeigu turėsite laiko, pravartu daugiau pasportuoti, pajudėti.

LIŪTAS

Šiandien laukia įkvėpimas kūrybinės sferos žmonių bei mėgstančių lošti, žaisti, fantazuoti. Regis, išleisite pinigų pirkdami daiktus, kurie gali palengvinti darbą, suteikti komforto. Galbūt kils ūpas sportuoti.

MERGELĖ

Gana sėkmingai tvarkysite nuosavybės reikalus, tačiau labiausiai rūpės kasdienės aktualijos, asmeninė erdvė, artimiausi žmonės. Nepageidausite viešumo, oficialių susitikimų.

SVARSTYKLĖS

Miklus bus jūsų liežuvis, todėl tiktų bendrauti, derėtis, reklamuotis, flirtuoti. Seksis šmaikščiai meluoti. Gali būti, kad sulauksite giminaičio, draugo, gerbėjo žinios ar komentaro.

SKORPIONAS

Būsite nusiteikę rūpintis sočiomis Velykomis. Regis, gana gausiai apsipirkinėsite. O jeigu dirbate prekybos srityje, teks stipriai paplušėti. Daug darbo reiškia neblogą uždarbį.

ŠAULYS

Šiandien jums turėtų pakakti ir energijos, ir sėkmės. Galite sukaupti reikiamos informacijos, atnaujinti ar užmegzti pageidaujamus ryšius, gauti naudos iš komercinių operacijų.

OŽIARAGIS

Neblogas metas ieškoti pageidaujamų daiktų, paslaugų. Neliūdėkite, jeigu jaučiate dėmesio stoką iš artimų žmonių. Pamėginkite patys kam nors būti reikalingi, draugiškai pašmaikštaukite. Socialinei veiklai, meninei kūrybai ši diena bus palanki.

VANDENIS

Šiandien galite susitikti su žmonėmis, kurių seniai nematėte. Šie susitikimai, pokalbiai gali padėti geriau susivokti situacijoje, pakeisti kai kuriuos planus. Galbūt sudomins sporto renginys, varžybos ar pan.

ŽUVYS

Galite gauti preliminarų pasiūlymą, susijusį su darbu ar kvietimu į visuomeninį renginį, pristatymą ar pan. Jeigu liks laiko, pravartu užsiimti buities, ūkio darbais.

Jūsų komentaras

Sponsored Video

Daugiau leidinio naujienų