Svetainės interjeras: kaip sukurti jaukumą?

Svetainės interjeras: kaip sukurti jaukumą?

Visų pirma svetainės dekoras turi atitikti namų ūkio narių lūkesčius. Jis turi suteikti jiems galimybę kasdien patogiai atsipalaiduoti ir leisti laiką kartu. Tačiau nereikia pamiršti, kad namų svetainė atlieka ir reprezentacinę funkciją. Čia priimame svečius, rengiame susitikimus su draugais, šeimos šventes ir t.t.

Todėl svetainės baldai, viena vertus, turi būti patogūs ir funkcionalūs, kita vertus, elegantiški ir stilingi. Sužinokite, kaip suderinti šiuos reikalavimus ir tinkamai įrengti savo svetainę.

Priderinkite baldus prie svetainės dydžio ir išdėstymo stiliaus

Prieš pradėdami ieškoti svetainės baldų, apsvarstykite, ko jums reikia ir ką leidžia turima erdvė. Svetainė visų pirma yra poilsio zona. Patogi sofa, kampinė sofa arba sofos komplektas, kavos staliukas ir televizoriaus spintelė yra visiškai būtini baldai.

Jei turite vietos, šį komplektą gali papildyti sekcijos ir komodos. Tačiau turite būti atsargūs ir nepersistengti su baldų kiekiu. Priešingu atveju interjeras atrodys perkrautas ir erdvė sumažės.

Nepirkite kiekvieno svetainės baldo atskirai vien todėl, kad jis jums labai patinka. Kur kas geresnis būdas – galvoti apie visą namų dekorą. Tada turėsite galimybę sukurti vientisą kompoziciją, o ne atsitiktinę baldų kolekciją.

Apžvelkite rinkoje siūlomą asortimentą ir apsvarstykite, kokio stiliaus baldų pageidaujate. Jei mėgstate modernius, minimalistinius sprendimus, rinkitės minimalistinės apdailos spinteles su masyviais fasadais. Atminkite, kad šviesūs svetainės baldai optiškai padidina erdvę.

Skandinaviško stiliaus gerbėjai turėtų atkreipti dėmesį į natūralaus medžio ir pilkos spalvos kambario baldus. Paprastos juodos spintelės ir stalai ant metalinių kojelių tiks lofto stiliaus interjerams.

Funkciniai moduliniai baldai

Šie estetiški svetainės baldai leis funkcionaliai išplėtoti svetainės erdvę, nepriklausomai nuo kambario dydžio.

Patys išsirinksite atskirus elementus (spintas, stalus, vitrinas, komodas) ir tai, kaip juos išdėstysite kambaryje. Pasirinkus šio tipo baldus turėsite daug laisvės įrengdami kambarį bei  galėsite žaisti su dekoru ir išbandyti įvairius baldų išdėstymo būdus.

Modulinės sistemos yra puikus pasirinkimas ieškantiems nebrangių svetainės baldų. Galite rinktis iš įvairių spalvų, stilių ir dydžių spintelių, kurios kokybe nenusileidžia pagal užsakymą pagamintiems baldams.

Patogios sofos arba… svetainės komplektai

Kokie dizaino elementai dažniausiai karaliauja svetainėje? Neabejotinai sofos ir minkštasuoliai. Būtent jie užtikrina patogų poilsį. Elegantiški ir stilingi minkštieji baldai taip pat yra svarbus puošybos elementas.

Todėl renkantis sofą reikia nepamiršti ne tik patogumo ir funkcionalumo, bet ir nepriekaištingo dizaino.

Jūsų komentaras

Rekomenduojami video

Daugiau leidinio naujienų