P. Židonio nuotr.

Svarstoma iki dviejų riboti žmonių grupes, drausti akcijų reklamas

Svarstoma iki dviejų riboti žmonių grupes, drausti akcijų reklamas

Vyriausybės COVID-19 valdymo komitete svarstyta iki dviejų riboti viešumoje leidžiamą žmonių skaičių, drausti reklamuoti akcijas, sako kadenciją baigiantis sveikatos apsaugos ministras Aurelijus Veryga.

„Buvo siūlyta mažinti žmonių skaičių, kiek leidžiama viešose vietose susirinkti ir būriuotis, nuo penkių iki dviejų asmenų“, – spaudos konferencijoje pirmadienį sakė ministras.

Pasak jo, toks siūlymas teikiamas, įvertinus tai, jog žmonės masiškai vyko žiūrėti į eglučių įžiebimus didmiesčiuose, nors oficialiai šie renginiai ir nevyko.

„Kitas siūlymas konkretus – siūlyti drausti reklamuoti akcijas, išpardavimus“, – sakė ministras.

Pasak jo, taip siekiama sumažinti žmonių srautus prekybos centruose, viliantis, kad žmonės bus mažiau skatinami vykti į prekybos vietas.

Ministro teigimu, nors atvejų skaičius nebeauga labai staiga, situacija išlieka sudėtinga.

„Matome, kad vis tik atvejų skaičius Lietuvoje išlieka tikrai aukštas, matome, kaip ir praėjusią savaitę, tam tikras stabilizacijos tendencijas, bet tikrai nematome kol kas mažėjimo. Tai situaciją vertiname kaip ir toliau išliekančią labai sudėtingą“, – kalbėjo A. Veryga.

Nuo pandemijos pradžios COVID-19 liga šalyje užsikrėtė 61 tūkst. 325 asmenys, 46 tūkst. 378 – tebeserga, 14 tūkst. 211 – pasveiko.

 

 

Komentarai

  • Kiekvieną dieną skelbiant apie viruso pasekmes tuo pat metu daromos eglučių įžiebimo šventės, juodieji penktadieniai ir dar visokie kitokie renginiai, sutraukiantys minias žmonių. Tai jeigu jau karantinas, tai gal apsieikim be tų akcijų – atrakcijų, konkursų ir t.t. Pasiklydę komercijoje

    • Atsakyti
Rodyti visus komentarus (1)

Jūsų komentaras

Sponsored Video

Daugiau leidinio naujienų