Organizatorių nuotr.

Ramygaloje atidarytas diskgolfo parkas

Ramygaloje atidarytas diskgolfo parkas

Tradicinėje Ramygalos miesto šventėje buvo atidarytas naujas devynių krepšių diskgolfo parkas, į kurį susirinko sparčiai populiarėjančio žaidimo entuziastai iš visos Lietuvos.

Keturiose skirtinguose divizionuose 39 žaidėjai kovojo dėl Panevėžio rajono savivaldybės įsteigtų prizų.

Moterų divizione nugalėtoja tapo daugkartinė Lietuvos čempionė Mireta Jurgelevičiūtė iš Jonavos (par +5). Antroji vieta atiteko panevėžietei Gretai Kriaučiūnienei (par +11), o trečioji – klaipėdietei Loretai Simutei (par +13).

Pradedančiųjų divizione pirmąją vietą iškovojo Tadas Baranauskas iš Velžio (par +12). Antroje vietoje liko vyriausias varžybų dalyvis 65-erių metų Antanas Kruopis iš Dembavos (par +13), o trečioje – gargždiškis Laisvydas Žalpys (par +17).

Pažengusiųjų divizione po labai atkaklios kovos ir peržaidimo nugalėtoju tapo panevėžietis Tautvydas Maceina (par -1). Kitas dvi prizines vietas dideliam vietos žiūrovų džiaugsmui užėmė ramygaliečiai. Antras liko Lukas Bružaitis (par -1), o trečias – Vytautas Klimašauskas (par +2).

Pačiame pajėgiausiame meistrų divizione pirmąją vietą iškovojo Laurynas Rimavičius iš Panevėžo (par -16), aplenkęs antrąją vietą užėmusį klaipėdietį Renatą Simutį (par -15). Kovoje dėl trečiosios vietos vyko peržaidimas tarp Rolando Jurgaičio iš Dembavos (par -13) ir panevėžiečio Arūno Balčiūno (par -13). Po permainingos kovos trečioji vieta atiteko R. Jurgaičiui.

Papildomi prizai buvo skirti dar trims šios sporto šakos atstovams. Jauniausios žaidėjos prizas atiteko dvylikametei Dorotėjai Žėkaitei iš Staniūnų, arčiausiai krepšio (67 cm) numetusiai diską Gretai Kriaučiūnienei ir Renatui Simučiui už tolimiausią pataikymą į krepšį (13 m 90 cm).

Vienas iš diskgolfo pradininkų Panevėžyje Arūnas Balčiūnas pasidžiaugė, kad ši sporto šaka sparčiai populiarėja ne tik mieste, bet ir rajone.

„Labai džiugu, kad atsiranda vis daugiau entuziastų, kurie domisi šia sporto šaka. Panevėžyje šiuo metu veikia trys diskgolfo parkai, o nuo šiol dar vienas bus ir Ramygaloje. Anksčiau ramygaliečiai važinėjo žaisti į Panevėžį, o dabar tokias galimybes turės pas save. Parkas Ramygaloje atsirado visų pirma didelių šios sporto šakos entuziastų Luko Bružaičio ir Vytauto Klimašausko iniciatyva. Per rekordiškai trumpą laiką – vos du mėnesius – jų idėja tapo realybe. Dabar jau gerokai didesnis ramygaliečių būrys žaidžia diskgolfą. Šios varžybos Ramygaloje tikrai ne paskutinės. Kai rajone yra tokie dideli šios sporto šakos entuziastai, esu įsitikinęs, jog norinčiųjų žaisti diskgolfą skaičius greitai dar labiau išaugs“, – „Sekundei“ sakė nenuilstantis šios sporto šakos entuziastas A. Balčiūnas.

Jūsų komentaras

Rekomenduojami video

Daugiau leidinio naujienų