T.Šiaudinio nuotr.

Premjeras pažadėjo rasti lėšų Panevėžio baseinui

Premjeras pažadėjo rasti lėšų Panevėžio baseinui

Premjeras Saulius Skvernelis sako, kad 2019 metais valstybės investicijų programoje bus numatytos lėšos Panevėžyje planuojamam statyti 10 mln. eurų vertės olimpiniam baseinui.

„Panevėžio plaukikų rekordai ne kartą džiugino visus šios sporto šakos gerbėjus. Akivaizdu, kad  gabūs sportininkai pasiekia aukštumų tik didelio ir kantraus trenerių darbo dėka. Todėl Panevėžyje turi iškilti modernus baseinas, kuriame būtų visos sąlygos ir sportininkų treniruotėms, ir trenerių darbui“, – pranešime spaudai sakė premjeras.

Antradienį su Panevėžio meru Ryčiu Mykolu Račkausku, plaukiku, 2017-ųjų Europos čempionu bei nacionaliniu rekordininku Danu Rapšiu, jo trenere Ina Paipeliene ir  Lietuvos plaukimo federacijos prezidentu Emiliu Vaitkaičiu susitikęs S. Skvernelis sako, kad baseinas galėtų būti pastatytas 2020 metas.

Aukštaitijos sporto komplekse, greta stadiono naują baseiną su dešimčia 50-ies metrų plaukimo takelių planuojama pradėti statyti jau kitąmet, jis turėtų kainuoti apie 10 mln. eurų.

„Naujienų agentūros BNS informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško UAB „BNS“ sutikimo draudžiama“.

Jūsų komentaras

Daugiau leidinio naujienų