Planuoji virtuvės remontą? Pasitikrink, kur verta skolintis pinigų remontui atlikti

Planuoji virtuvės remontą? Pasitikrink, kur verta skolintis pinigų remontui atlikti

Virtuvė yra viena iš svarbiausių vietų namuose, todėl nenuostabu, kad kartas nuo karto nori ją atsinaujinti. Dažniausiai virtuvėje būni kasdien, todėl logiška, kad nori ją pakeisti arba sukurti visai naują dizainą savo naujuose namuose. Yra keletas būdų, kaip finansuoti savo svajonių virtuvę. Mes juos apžvelgsime ir tau bus paprasčiau išsirinkti iš keleto galimų variantų, kad galėtum pradėti savo svajonių projektą!

Susiplanuok galimas remonto išlaidas

Priklausomai nuo tavo pageidaujamo virtuvės stiliaus, medžiagų ir samdomų darbuotojų įkainių bei meistrų skaičiaus, išlaidos gali skirtis. Turėtum apsispręsti, ar samdysi profesionalus, o galbūt viską atliksi palaipsniui, pats. Galima rinktis taupų variantą ir atlikti tik mažesnius kosmetinius erdvės patobulinimus arba visiškai pertvarkyti virtuvę ir įsigyti naują buitinę techniką bei įmontuojamus baldus. Šiuo atveju išlaidos skirsis ne vienu tūkstančiu.

Nustatyk išlaidų limitą

Nustatyk, kiek pinigų gali išleisti savo virtuvės remontui. Kai kurios aplinkybės gali padėti apibrėžti virtuvės atnaujinimo biudžetą:

  • Ar jau esi sutaupęs tam tikrą sumą virtuvės remontui arba turi santaupų, kurias gali panaudoti
  • Ar turi susiplanavęs kitas išlaidas, pavyzdžiui, atostogoms, naujo automobilio įsigijimui arba jo remontui ir t. t.
  • Ar gali greitai grąžinti paskolą

Uždavęs sau šiuos klausimus gali nustatyti realius savo projekto lūkesčius. Nepamiršk, jog jau pradėjus remontą gali atsirasti netikėtų papildomų išlaidų (pvz., gali trūkti vamzdis, sugesti buitinė technika ar pan.). Užuot maksimaliai išnaudojęs savo biudžetą iki centų, pasistenk palikti šiek tiek papildomų pinigų.

Paskolos remontui

Virtuvės remontui dažniausiai siūloma imti paskolos būsto remontui arba Kredito liniją. Vienu ir kitu atveju jums nereikia nieko įkeisti, įnešti pradinį įnašą arba prašyti, kad kas nors už jus laiduotų. Dažniausiai išlaidos nėra tokios didelės, kad reikėtų ilgalaikės paskolos, be to, galėsite viską išmokėti per 36 mėnesius ar net greičiau. Koks skirtumas tarp mūsų išvardytų skolinimosi variantų? Aptarsime tai trumpai ir aiškiai.

Vartojimo paskola

Ši paskolos rūšis yra skirta padengti mūsų asmenines išlaidas. Pasiskolini tam tikrą pinigų sumą ir kas mėnesį moki sutartas įmokas. Vartojimo paskolą galima gauti internetu kredito bendrovėse, banke, kredito unijoje.

Banko arba kredito unijos paskola

Užpildyti paskolos paraišką, išduodamą banko, gali internetu, tačiau šiuo atveju gali būti paprašyta pateikti daugiau duomenų apie tavo pajamas ir turimus finansinius įsipareigojimus. Paraiškos tikrinimas bei sprendimo priėmimas užtrunka ilgiau, tačiau kartais siūlomos geresnės palūkanos. Gali būti papildomų mokesčių norint grąžinti paskolą anksčiau ir gali būti taikomas sutarties administravimo mokestis.

Greitos paskolos internetu

Šiuo atveju paraiška užpildoma internetu, o jos patikrinimas ir sprendimo priėmimas užtrunka tik kelias minutes. Kredito bendrovės stengiasi kuo labiau supaprastinti ir paspartinti paskolos paslaugos suteikimo procesą, kad klientui būtų kuo patogiau. Taip pat suteikiama galimybė grąžinti paskolą anksčiau be jokių papildomų mokesčių. Kaip išsirinkti bendrovę, kurioje norėtum pasiskolinti? Verta atsižvelgti į siūlomas palūkanų normas, įvertinti, ar visa informacija pateikiama atvirai, be jokių užslėptų mokesčių. Taip pat verta pasitikrinti, kokius naudingus pasiūlymus jos gali pateikti. Creditea siūlo išbandyti mokėjimo kortelę nemokamai 12 mėn. (pasiūlymas galioja iki 2023 03 31) ir atgauti net 2 proc. nuo pirkinių sumos (pasiūlymas galioja iki 2023 06 30). Šiuo atveju ne tik gausi kortelę nemokamai, bet ir sutaupysi pirkdamas prekes savo virtuvei.

Kredito linija

Puikus sprendimas, jei tau reikia grynųjų pinigų virtuvės remontui arba tiksliai nežinai, kiek išleisi. Kredito linija – tai tam tikra paskolos suma, kurią gali leisti savo nuožiūra ir panaudoti tą pinigų sumą, kuri tau reikalinga. Nebūtina visko išleisti, nes už nepanaudotą paskolos dalį nereikia mokėti palūkanų. Kredito linijos pinigus galima persivesti į savo banko sąskaitą. Ne kiekvienas kreditorius siūlo Kredito liniją arba ji neturi papildomų privalumų. Creditea Kredito liniją galima išbandyti net 90 dienų nemokamai. Tai reiškia, jog gali grąžinti panaudotą sumą be jokio pabrangimo.

Kaip maksimaliai išnaudoti savo virtuvę

Planuojant savo virtuvės atnaujinimą verta pertvarkyti baldus ir apibrėžti virtuvės stilių. Tai lemia galutinį pačios erdvės funkcionalumą. Atmink, jog virtuvėje kasdien praleidi daug laiko ir tikrai verta investuoti į patvarią bei patogią buitinę techniką ir ilgaamžius baldus. Tai investicija ilgam, todėl verta investuoti daugiau, kad vėliau nereikėtų gailėtis.

Jūsų komentaras

Rekomenduojami video

Daugiau leidinio naujienų